Kod produktu: B1X2C41

Zestaw napędowy DJI E2000 Pro CCW

Cena:
1 999,00 PLN
Dostępność
Wysyłka
ARS Warszawa
ARS Poznań
ARS Katowice

POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

Szczegóły

 

E2000 to pierwszy układ napędowy opracowany do użytku przemysłowego i profesjonalnej fotografii powietrznej. Połączenie silników 6010, regulatorów 1240x i śmigieł 2170 pozwala na uzyskanie możliwości obciążania platformy ładunkiem 1800-2500 g na wriniki, dzięki czemu możliwe jest rozszerzanie modelu o dodatkowe akcesoria i stosowanie zaawansowanego sprzętu fotograficznego.

 

PRO (Silnik 6010 PRO, regulator 1240x, śmigło 2170)

Instalacja silnika, regulatora i śmigieł E2000 Pro jest prosta i pozwala w szybki sposób zwiększyć moc i pewność lotu każdego modelu z ramionami o średnicy 28 mm.

 

Na każdą pogodę

Materiały i wykończenia w E2000 zostały dobrane w taki sposób, aby zapewnić napędowi wytrzymałość konieczną przy przemysłowym zastosowaniu i bezpieczeństwo lotu, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Łożyska silników 6010 Standard i Pro są w pełni uszczelnione, dzięki czemu napęd nie jest narażony na działanie czynników powodujących korozję tzn. deszczu, pestycydów czy mgły solnej. Specjalna warstwa ochronna na powierzchni stojana dodatkowo zwiększa odporność na korozję. Ten sam rodzaj szczelności został zastosowany w zewnętrznym regulatorze 1240X w E2000 Standard.

 

Zintegrowane chłodzenie

Aby efektywniej pozbywać się ciepła generowanego przy przemysłowym zastosowaniu napędu, silniki 6010 Standard i Pro posiadają zintegrowany system chłodzenia, który chłodzi silnik, jednocześnie nie przepuszczając do środka kurzu i innych mikrocząstek. Oba typy regulatora zawierają dodatkowo podkładki termoprzewodzące i radiatory, maksymalizujące przenoszenie się ciepła. W rezultacie żywotność części systemu jest wydłużona, a ryzyko awarii przy dużym obciążeniu i wysokich temperaturach jest minimalne.

 

Większy udźwig, dłuższy lot

Układ napędowy E200 zostało zaprojektowany do lotów z obciążeniem 1800-2500 g na wirnik z maksymalnym ciągiem do 5100 g na wirnik (50 V, na poziomie morza). To pozwala platformie lotniczej na przenoszenie dużego obciążenia, zachowując jednocześnie wystarczająco dużo mocy, aby lecieć przez silne wiatry i zachować manewrowość modelu. 21-calowe śmigło z zaawansowanego materiału kopozytowego Ultra Carbon Pro łączy niski moment bezwładności z wysoką wytrzymałością i sztywnością. Profil aerodynamiczny w połączeniu ze zoptymalizowaną konstrukcją elektro-magnetyczną sprawia, że E2000 jest niezwykle wydajny energetycznie.

 

Regulator sterowany sinusoidalnie

Regulator 1240X jest oparty na architekturze sterownika sinusoidalnego, a zaawansowane, opatentowane algorytmy pomagają w szybkiej i precyzyjnej odpowiedzi silnika na polecenia operatora. Dioda LED sygnalizuje status systemu napędowego w czasie rzeczywistym.