Zestaw filtrów PolarPro Cinema Shutter - DJI Mavic Pro

Kod produktu: 013349
Cena:
289,00 PLN
Dostępność
Wysyłka
ARS Warszawa
ARS Poznań

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

Szczegóły

Zestaw filtrów PolarPro DJI Mavic Shutter Collection wchodzi w skład linii produktów Cinema Series. Wykonane z materiałów najwyższej jakości, zapewniają nieskazitelną optykę. Produkty Cinema Series stworzono dla operatorów o największych wymaganiach. Wyposażone w cienki, aluminiowy rant, który umożliwia pozostawienie filtra podczas rozruchu gimbala. Żaden z filtrów nie zakłóca też płynnej stabilizacji.

  • Zaprojektowane specjalnie dla kamer dronów DJI Mavic Pro oraz DJI Mavic Pro Platinum
  • Wyprodukowane z wielowarstwowego szkła zapewniającego nieskazitelną optykę
  • Waga filtra zredukowana do minimum, umożliwiająca bezproblemową pracę gimbala
  • Zestaw zawiera filtry ND8, ND16 oraz ND32
  • Rant filtra wykonano z anodyzowanego aluminium
  • Filtry można pozostawiać założone na kamerze podczas rozruchu gimbala

Szkło Cinema Series™ Glass: kolekcja filtrów PolarPro wykonana jest ze szkła i powłok najlepszej jakości, specjalnie z myślą o operatorach z najwyższymi wymaganiami. Szkło użyte do tej kolekcji bardzo dobrze przepuszcza światło i ma niski współczynnik refrakcji.

Wykończenie Airframe™ Construction: filtry PolarPro zaprojektowano specjalnie z myślą o podniebnym nagrywaniu. Bardzo lekka konstrukcja zapewnia precyzyjną i płynną pracę gimbala.

Zestaw zawiera:

Filtr ND8 (1,05 g): używamy go w częściowo pochmurne lub lekko słoneczne dni, w których musimy trzykrotnie zmniejszyć czas otwarcia migawki

Filtr ND16 (1,05 g): używamy go w bardzo jasne dni, aby czterokrotnie skrócić czas otwarcia migawki. Przydaje się on na ogół podczas filmowania na pustyni lub w zaśnieżonym otoczeniu.

Filtr ND32 (1,05 g): najbardziej przydatny w wyjątkowo jasne dni, pięciokrotnie zmniejsza czas otwarcia migawki, co pozwala na nagrywanie nawet w najjaśniejszych warunkach.

Marka PolarPro to wysokiej jakości akcesoria, które wyróżniają się niepowtarzalnym wykonaniem oraz dbałością o szczegóły. Innowacyjne podejście oraz doświadczenie w branży foto-wideo, umożliwiły stworzenie produktów dopasowanych do potrzeb profesjonalistów. W swojej ofercie PolarPro posiada szeroki asortyment filtrów fotograficznych oraz dopasowanych akcesoriów dla dronów DJI m.in. zabezpieczenia transportowe, uchwyty i mocowania, oraz kable.