Zestaw Cinematographer PolarPro - DJI Mavic Pro

Kod produktu: 014423
Cena:
899,00 PLN
Dostępność
Wysyłka
ARS Warszawa
ARS Poznań

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

Szczegóły

Zestaw Cinematographer do DJI Mavic Pro zawiera 10 filtrów, dzięki którym możliwe jest nagrywanie w każdych warunkach oświetleniowych. Filtry z większą wartością ND mogą być używane w bardzo jasnych sceneriach oraz do zdjęć z długim czasem naświetlania. Filtry są wykonane z najwyższej jakości materiałów co pozwala na tworzenie materiałów wysokiej jakości. Aluminiowy rant dzięki swojej niskiej wadze nie wpływa na pracę gimbala.

  • Zawiera wszystkie filtry z serii Cinema (pasuje tylko do Mavic Pro oraz Platinum)
  • Zawiera filtry: ND4, ND8, ND16, ND32, ND64, ND4/PL, ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL, ND64/PL, Osłonę obiektywu, podwozie, czytnik kard i Pędzel czyszczący
  • Zawiera 2 pokrowce mieszczące 6 filtrów

Marka PolarPro to wysokiej jakości akcesoria, które wyróżniają się niepowtarzalnym wykonaniem oraz dbałością o szczegóły. Innowacyjne podejście oraz doświadczenie w branży foto-wideo, umożliwiły stworzenie produktów dopasowanych do potrzeb profesjonalistów. W swojej ofercie PolarPro posiada szeroki asortyment filtrów fotograficznych oraz dopasowanych akcesoriów dla dronów DJI m.in. zabezpieczenia transportowe, uchwyty i mocowania, oraz kable.