LETNIA PROMOCJA akcesoria od -20% do - 90% taniej!

Kod produktu: 015420

Zestaw akcesoriów PGYTECH (PRO) - DJI Mavic Air

Cena:
419 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Powiadom mnie o dostępności

Mata lądowisko PGYTECH Pro do dronów 50 cm

Materiał, z którego wykonano lądowisko jest odporny na wodę oraz promienie UV. Mata jest łatwa zarówno w montażu, jak i demontażu. Po złożeniu natomiast jest kompaktowa i możemy ją bezproblemowo zapakować do naszego bagażu. Pasuje do średniej wielkości dronów, takich jak Mavic Pro, Mavic Air itd.

Zapięcie ze smyczą PGYTECH do aparatury

Dedykowany zaczep z linką do aparatury DJI Mavic Air, którą można zawiesić na szyi. Do zaczepu można zamocować smycz. Uchwyt można dowolnie regulować, idealnie dopasowując, tak by pasek był wygodnie zamocowany i stabilnie utrzymywał pilot na naszej szyi.

Skórka PGY (P-UNF-CA3)

PGYTECH przygotowało zestaw łatwych i szybkich w montażu skórek do DJI Mavic Air, które umożliwiają zindywidualizowanie wyglądu Twojego drona. Zostały one wykonane z dbałością o każdy szczegół dla zapewnienia użytkownikom wysokiej satysfakcji i zadowolenia.

Przedłużenie podwozia PGYTECH

Ląduj swoim DJI Mavic Air na każdym rodzaju powierzchni, chroniąc czujniki oraz kamerę. Podwyższone podwozie podnosi drona o 35 mm co przekłada się na zwiększenie bezpieczeństwa. Konstrukcja idealnie pasuje do DJI Mavic Air, a montaż jest szybki i prosty.

Zestaw filtrów PGYTECH G-UV ND 4/8/16/32 CPL

Zestaw 6 filtrów (CPL, G-UV, ND4, ND8, ND16, ND32) wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Do produktu dołączone jest specjalne etui, które umożliwia łatwy i wygodny transport szkieł.

Zabezpieczenie drążków aparatury sterującej PGYTECH

Akcesorium blokujące drążki w jednej pozycji stanowi idealną ochronę aparatury podczas transportu oraz chroni newralgiczne elementy przed uszkodzeniem.

Osłona obiektywu PGYTECH

Osłona obiektywu służy do powstrzymywania niechcianych promieni słonecznych przed dostaniem się do obiektywu. Osłona chroni również kamerę przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Marka PGYTECH zrodziła się z pasji do fotografowania w akcji. Zespół inżynierów i projektantów pracuje nad produkcją innowacyjnych akcesoriów, w celu zwiększenia jakości nagrań profesjonalistów i entuzjastów w powietrzu, na ziemi, a nawet pod wodą. Dzięki placówce w Szanghaju oraz codziennej kontroli jakości firma PGYTECH produkuje akcesoria, które łączą wysoką jakość z łatwymi w użytku rozwiązaniami.