Filtry Cinema PolarPro - DJI Spark

Kod produktu: 013358
Cena:
349,00 PLN
Dostępność
Wysyłka
ARS Warszawa
ARS Poznań

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

Szczegóły

Zestaw 6 filtrów PolarPro dla drona DJI Spark zawiera wszystkie filtry Cinema Series Vivid oraz Shutter Collection. Każdy filtr wykonano z najlepszych materiałów, które pozwolą na rejestrowanie obrazu w najwyższej jakości. Firma PolarPro szczyci się sposobem wykonania oraz dbałością o szczegóły przy wyrobie swoich filtrów. Nie inaczej jest z filtrami przeznaczonymi dla drona DJI Spark. W skład zestawu wchodzi 6 filtrów: ND4/PL, ND8/PL, ND16/PL, ND8, ND16 i ND32. Każdy z filtrów znajdujących się w zestawie wykonano ze szkła z powłoką przeciwodblaskową, co jest standardem w filtrach Cinema Series. Aluminium wysokiej jakości, z którego wykonano mocowanie, jest zarówno lekkie, jak i wytrzymałe. Filtry umożliwiają również inicjalizację kamery i nie ma potrzeby ich zdejmowania. Ich ciężar spełnia też wszelkie normy obciążenia gimbala. Filtry PolarPro Cinema Series są doskonałym wyborem dla operatorów, którzy chcą uzyskać maksymalną możliwą jakość oraz płynność dla swoich fotografii i filmów.

  • Filtry zaprojektowane specjalnie dla kamery modelu DJI Spark
  • Do produkcji filtrów PolarPro Cinema Series użyto szkła z powłoką przeciwodblaskową
  • Lekka konstrukcja zapewniająca płynną pracę gimbala
  • Rant filtrów został wykonany z aluminium wysokiej jakości, które jest zarówno lekkie, jak i wytrzymałe
  • Filtry są proste w użyciu. Zaprojektowano je w sposób, aby montaż i demontaż nie sprawiały problemów
  • Filtry zaprojektowano tak, aby mogły pozostać zamontowane na kamerze w trakcie rozruchu gimbala

Do czego służą filtry ND?

Głównym zastosowaniem filtra ND jest zredukowanie prędkości migawki. Zasada 180 stopni, która odnosi się do migawki i rozmycia, jest standardem w obrazie ruchomym i kinematografii. Zasada ta mówi, że prędkość migawki powinna być dwukrotnie większa od liczby klatek na sekundę po to, by każda klatka mogła przechodzić w płynny sposób. Jeżeli nagrywamy w rozdzielczości 4K przy 30 kl./s, pożądana prędkość migawki wynosi 1/60. Aby osiągnąć taką prędkość na zewnątrz, zazwyczaj potrzebny będzie filtr ND. Wymagane filtry ND będą się różnić w zależności od oświetlenia. Innymi słowy: im jaśniej, tym mocniejszy filtr ND jest potrzebny. Filtry ND pomagają zmniejszyć prędkość migawki, aby stworzyć płynne nagranie w kinowej jakości.

Czy filtry PolarPro nie uszkodzą gimbala?

Wszystkie filtry firmy PolarPro są poddawane seriom testów na obciążenie gimbala. Filtry dla drona DJI Spark mieszczą się w normach dozwolonego obciążenia. Producent gwarantuje kompatybilność filtrów z kamerą drona DJI Spark i zapewnia, że nie wystąpią żadne skutki uboczne ich używania. Firma PolarPro zajmuje się wytwarzaniem filtrów dla kamer stabilizatorów i dronów już od czterech lat i doskonale wie jak wytworzyć produkt trwały i umożliwiający prawidłową pracę.

Jaka jest różnica pomiędzy filtrami Cinema Series a zwykłymi?

Filtry Cinema Series dla drona DJI Spark są wyposażone w szkło z niższym współczynnikiem załamania, co bezpośrednio wpływa na wyższą jakość zdjęcia. Oprócz tego szkło w filtrach Cinema Series jest powlekane powłokami przeciwodblaskowymi w celu zmniejszenia rozbłysków. Natomiast filtry Cinema Series Vivid Collection (również zawarte w zestawie) są dodatkowo regulowane, co pozwala operatorowi na większą kontrolę nad efektem końcowym.

Zawarte w zestawie filtry:

Filtr ND4/PL (regulowany) 0,78 g: bardzo podobny do standardowego filtra polaryzacyjnego, a dodatkowo dwukrotnie wydłuża czas otwarcia migawki. Świetnie nadaje się do wykonywania ujęć podczas świtu lub zmierzchu.

Filtr ND8/PL (regulowany) 0,78 g: jest polaryzacyjny i trzykrotnie wydłuża czas otwarcia migawki. Świetnie nadaje się do wykonywania ujęć w pochmurne lub częściowo pochmurne dni.

Filtr ND16/PL (regulowany) 0,78 g: jest polaryzacyjny i czterokrotnie wydłuża czas otwarcia migawki. Świetnie nadaje się do wykonywania ujęć w częściowo pochmurne i słoneczne dni.

Filtr ND8 (0,67 g): trzykrotnie wydłuża czas otwarcia migawki. Świetnie nadaje się do wykonywania ujęć w pochmurne lub częściowo pochmurne dni.

Filtr ND16 (0,67 g): czterokrotnie wydłuża czas otwarcia migawki. Świetnie nadaje się do wykonywania ujęć w częściowo pochmurne oraz słoneczne dni.

Filtr ND32 (0,67 g): pięciokrotnie wydłuża czas otwarcia migawki. Świetnie nadaje się do wykonywania ujęć w bardzo słoneczne dni.

Marka PolarPro to wysokiej jakości akcesoria, które wyróżniają się niepowtarzalnym wykonaniem oraz dbałością o szczegóły. Innowacyjne podejście oraz doświadczenie w branży foto-wideo, umożliwiły stworzenie produktów dopasowanych do potrzeb profesjonalistów. W swojej ofercie PolarPro posiada szeroki asortyment filtrów fotograficznych oraz dopasowanych akcesoriów dla dronów DJI m.in. zabezpieczenia transportowe, uchwyty i mocowania, oraz kable.