Filtry PolarPro - DJI Spark

Kod produktu: 013359
Cena:
179,00 PLN
Dostępność
Wysyłka
ARS Warszawa
ARS Poznań

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

Szczegóły

Filtry PolarPro dla drona DJI Spark wykonano z najlepszych materiałów, które pozwolą na rejestrowanie obrazu w najwyższej jakości. Firma PolarPro szczyci się sposobem wykonania oraz dbałością o szczegóły przy wyrobie swoich filtrów. Nie inaczej jest z filtrami przeznaczonymi dla drona DJI Spark. Zestaw zawiera trzy filtry: polaryzacyjny, ND8 oraz ND16. Każdy z filtrów wykonano ze szkła najwyższej jakości. Ich mocowanie z kolei wytworzono ze specjalnego stopu aluminium, co wpływa na lekkość i wytrzymałość produktu. Filtry umożliwiają również inicjalizację kamery i nie ma potrzeby ich zdejmowania. Ich ciężar spełnia też wszelkie normy obciążenia gimbala. Ten zestaw to doskonały wybór dla operatorów chcących podnieść jakość swoich materiałów, a nagraniom dodać płynności.

  • Filtry zaprojektowane specjalnie dla kamery modelu DJI Spark
  • Zestaw obejmuje trzy filtry: polaryzacyjny, ND8 i ND16
  • Filtry są wykonane ze szkła najwyższej jakości produkcji PolarPro, które zapewnia doskonałą przejrzystość
  • Mocowanie filtra wykonano z wysokiej jakości aluminium, co sprawia, że konstrukcja jest lekka, a zarazem trwała
  • Filtry są proste w użyciu. Zaprojektowano je w sposób, aby montaż i demontaż nie sprawiały problemów
  • Filtry zaprojektowano tak, aby mogły pozostać zamontowane na kamerze w trakcie rozruchu gimbala

Do czego służą filtry ND?

Głównym zastosowaniem filtra ND jest zredukowanie prędkości migawki. Zasada 180 stopni, która odnosi się do migawki i rozmycia, jest standardem w obrazie ruchomym i kinematografii. Zasada ta mówi, że prędkość migawki powinna być dwukrotnie większa od liczby klatek na sekundę po to, by każda klatka mogła przechodzić w płynny sposób. Jeżeli nagrywamy w rozdzielczości 4K przy 30 kl./s, pożądana prędkość migawki wynosi 1/60. Aby osiągnąć taką prędkość na zewnątrz, zazwyczaj potrzebny będzie filtr ND. Wymagane filtry ND będą się różnić w zależności od oświetlenia. Innymi słowy: im jaśniej, tym mocniejszy filtr ND jest potrzebny. Filtry ND pomagają zmniejszyć prędkość migawki, aby stworzyć płynne nagranie w kinowej jakości.

Czy filtry PolarPro nie uszkodzą gimbala?

Wszystkie filtry firmy PolarPro są poddawane seriom testów na obciążenie gimbala. Filtry dla drona DJI Spark mieszczą się w normach dozwolonego obciążenia. Producent gwarantuje kompatybilność filtrów z kamerą drona DJI Spark i zapewnia, że nie wystąpią żadne skutki uboczne ich używania. Firma PolarPro zajmuje się wytwarzaniem filtrów dla kamer stabilizatorów i dronów już od czterech lat i doskonale wie jak wytworzyć produkt trwały i umożliwiający prawidłową pracę.

Zawarte w zestawie filtry:

Filtr polaryzacyjny (0,67 g): redukuje rozbłyski oraz zwiększa nasycenie barw i kontrast.

Filtr ND8 (0,67 g): trzykrotnie wydłuża czas otwarcia migawki. Najlepiej sprawdza się w pochmurne lub częściowo pochmurne dni.

Filtr ND16 (0,67 g): czterokrotnie wydłuża czas otwarcia migawki. Najlepiej sprawdza się w częściowo pochmurne oraz słoneczne dni.

Marka PolarPro to wysokiej jakości akcesoria, które wyróżniają się niepowtarzalnym wykonaniem oraz dbałością o szczegóły. Innowacyjne podejście oraz doświadczenie w branży foto-wideo, umożliwiły stworzenie produktów dopasowanych do potrzeb profesjonalistów. W swojej ofercie PolarPro posiada szeroki asortyment filtrów fotograficznych oraz dopasowanych akcesoriów dla dronów DJI m.in. zabezpieczenia transportowe, uchwyty i mocowania, oraz kable.