Filtry Cinema Vivid PolarPro - DJI Zenmuse X4S

Kod produktu: 013394
Cena:
299,00 PLN
Dostępność
Wysyłka
ARS Warszawa
ARS Poznań

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

Szczegóły

Kolekcja Vivid jest częścią serii filtrów PolarPro z serii Cinema. Wyposażone w najwyższej jakości szkło i powłoki na rynku. Seria przeznaczona jest dla operatorów, którzy pożądają najlepszej jakości. Kolekcja Vivid dla kamery DJI X4S zawiera filtry ND4/PL, ND8/PL, ND16/PL, które redukują czas otwarcia migawki, usuwają promienie słoneczne oraz dodają nasycenia kolorów. Każdy filtr jest precyzyjnie nagwintowany w celu zastąpienia oryginalnego filtra UV w X4S, zmniejszając ilość szkieł, przez które przechodzi obraz. Kolekcja Vivid z serii Cinema do kamery DJI Inspire 2 X4S jest objęta dożywotnią gwarancją.

  • Dedykowane do kamery DJI X4S (Inspire 2)
  • Wielowarstwowe szkło z serii Cinema zapewnia doskonałą optykę
  • Lekka konstrukcja zapewniająca płynną pracę gimbala
  • W zestawie filtry ND4/PL, ND8/PL, ND16/PL
  • Specjalna edycja obudowy filtra z anodowanego aluminium
  • Zawiera twarde etui na filtry

Szkło Cinema Series ™: kolekcja filtrów PolarPro to najwyższa jakość szkła i powłok dla operatorów, którzy wymagają najlepszego. Szkło z serii Cinema ma niski współczynnik załamania światła i wysoką przepuszczalność światła.

Wykończenie Airframe™: Construction: filtry PolarPro zaprojektowano specjalnie z myślą o podniebnym nagrywaniu. Bardzo lekka konstrukcja zapewnia precyzyjną i płynną pracę gimbala.

Zawarte w zestawie filtry:

Filtr ND4 / PL (5,67 g): Ten filtr wydłuża dwukrotnie czas otwarcia migawki aparatu i polaryzuje światło. Tego filtra używamy najczęściej podczas filmowania o zmroku, świcie lub w pochmurne dni.

Filtr ND8 / PL (5,6 g): Ten filtr wydłuża trzykrotnie czas otwarcia migawki aparatu. Zalecany do używania w częściowo pochmurne lub słoneczne dni.

Filtr ND16 / PL (5,6 g): Ten filtr wydłuża czterokrotnie czas otwarcia migawki aparatu. zalecany do używania w bardzo słoneczne dni.

Marka PolarPro to wysokiej jakości akcesoria, które wyróżniają się niepowtarzalnym wykonaniem oraz dbałością o szczegóły. Innowacyjne podejście oraz doświadczenie w branży foto-wideo, umożliwiły stworzenie produktów dopasowanych do potrzeb profesjonalistów. W swojej ofercie PolarPro posiada szeroki asortyment filtrów fotograficznych oraz dopasowanych akcesoriów dla dronów DJI m.in. zabezpieczenia transportowe, uchwyty i mocowania, oraz kable.