Filtry Cinema Shutter PolarPro - DJI Zenmuse X4S

Kod produktu: 013395
Cena:
279,00 PLN
Dostępność
Wysyłka
ARS Warszawa
ARS Poznań

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

Szczegóły

Główne cechy:

Kolekcja Shutter jest częścią serii filtrów PolarPro z serii Cinema. Wyposażone w najwyższej jakości szkło i powłoki na rynku. Seria przeznaczona jest dla operatorów, którzy pożądają najlepszej jakości. Kolekcja Shutter dla kamery DJI X4S zawiera filtry ND8, ND16 i ND32, które wydłużają czas otwarcia migawki, aby stworzyć płynną kinową kompozycję. Każdy filtr jest precyzyjnie nagwintowany w celu zastąpienia oryginalnego filtra UV w X4S, zmniejszając ilość szkieł, przez które przechodzi obraz.

  • Dedykowane do kamery DJI X4S (Inspire 2)
  • Wielowarstwowe szkło z serii Cinema zapewnia doskonałą optykę
  • Lekka konstrukcja zapewniająca płynną pracę gimbala
  • W zestawie filtry ND8, ND16 i ND32
  • Specjalna edycja obudowy filtra z anodowanego aluminium
  • Zawiera twarde etui na filtry

Szkło Cinema Series ™: kolekcja filtrów PolarPro to najwyższa jakość szkła i powłok dla operatorów, którzy wymagają najlepszego. Szkło z serii Cinema ma niski współczynnik załamania światła i wysoką przepuszczalność światła.

Wykończenie Airframe™: Construction: filtry PolarPro zaprojektowano specjalnie z myślą o podniebnym nagrywaniu. Bardzo lekka konstrukcja zapewnia precyzyjną i płynną pracę gimbala.

Zawarte w zestawie filtry:

Filtr ND8 (4.24g): Ten filtr wydłuża trzykrotnie czas otwarcia migawki aparatu. Zalecany do używania w częściowo pochmurne lub słoneczne dni.

Filtr ND16 (4.24g): Ten filtr wydłuża czterokrotnie czas otwarcia migawki aparatu. zalecany do używania w słoneczne dni.

Filtr ND32 (4.24g): Ten filtr wydłuża pięciokrotnie czas otwarcia migawki aparatu. zalecany do używania w bardzo słoneczne dni.

Marka PolarPro to wysokiej jakości akcesoria, które wyróżniają się niepowtarzalnym wykonaniem oraz dbałością o szczegóły. Innowacyjne podejście oraz doświadczenie w branży foto-wideo, umożliwiły stworzenie produktów dopasowanych do potrzeb profesjonalistów. W swojej ofercie PolarPro posiada szeroki asortyment filtrów fotograficznych oraz dopasowanych akcesoriów dla dronów DJI m.in. zabezpieczenia transportowe, uchwyty i mocowania, oraz kable.