Filtry Cinema Shutter PolarPro - DJI Phantom 4 Pro / Adv

Kod produktu: 013383
Cena:
359,00 PLN
Dostępność
Wysyłka
ARS Warszawa
ARS Poznań

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

Szczegóły

Kolekcja Shutter jest częścią serii filtrów PolarPro z serii Cinema. Wyposażone w najwyższej jakości szkło i powłoki na rynku. Seria przeznaczona jest dla operatorów, którzy pożądają absolutnie najwyższej jakości. Kolekcja Shutter dla DJI Phantom 4 Pro / Advanced zawiera filtry ND8, ND16 i ND32, które wydłużają czas otwarcia migawki, aby stworzyć płynną kinową kompozycję. Każdy filtr jest precyzyjnie nagwintowany w celu zastąpienia oryginalnego filtra UV w DJI Phantom 4 Pro / Advanced, zmniejszając ilość szkieł, przez które przechodzi światło. Kolekcja Shutter z serii Cinema jest objęta dożywotnią gwarancją.

Szkło Cinema Series ™:Filtry produkowane przez PolarPro na tle konkurencji wyróżnia przede wszystkim zastosowanie do produkcji najwyżej jakości materiałów wielopowłokowych, pożądanych przez profesjonalistów. Filtry cechuje przede wszystkim niski współczynnik załamania się wiązki światła.

Budowa AirFrame: Jest to specjalnie zaprojektowana konstrukcja ramki filtrów PolarPro dedykowana do filmowania i wykonywania zdjęć z powietrza. Konstrukcja Fatherlite idealnie współpracuje z precyzyjnie wykonaną obudową kamery i zapewnia perfekcyjną pracę gimbala.

Zestaw zawiera:

Filtr ND 8 (4.24 g): wydłuża trzykrotnie czas naświetlania. Używany w częściowo pochmurne lub umiarkowanie słoneczne dni.

Filtr ND 16 (4.24 g): wydłuża czterokrotnie czas naświetlania. Najlepiej sprawdza się w bardzo słoneczne dni, lub podczas filmowania na pustyni lub w zaśnieżonym otoczeniu.

Filtr ND 32 (4.24 g): wydłuża pięciokrotnie czas naświetlania. Używany podczas wyjątkowo słonecznych dni, pozwala na nagrywanie w kinowej jakości nawet w najjaśniejszych warunkach.

  • Zaprojektowane specjalnie dla kamer DJI Phantom 4 Pro. Każdy z filtrów serii Cinema jest wykonany z wielopowłokowego szkła dla podkreślenia walorów optycznych kamery
  • Smukła linia rantów filtra nie koliduje z pracą gimbala
  • Zestaw Cinema zawiera filtry: ND8, ND16, ND32
  • Zawiera twarde etui na filtry

Marka PolarPro to wysokiej jakości akcesoria, które wyróżniają się niepowtarzalnym wykonaniem oraz dbałością o szczegóły. Innowacyjne podejście oraz doświadczenie w branży foto-wideo, umożliwiły stworzenie produktów dopasowanych do potrzeb profesjonalistów. W swojej ofercie PolarPro posiada szeroki asortyment filtrów fotograficznych oraz dopasowanych akcesoriów dla dronów DJI m.in. zabezpieczenia transportowe, uchwyty i mocowania, oraz kable.