Filtry Cinema Exposure PolarPro - DJI Phantom 4 Pro / Adv

Kod produktu: 013387
Cena:
249,00 PLN
Dostępność
Wysyłka
ARS Warszawa
ARS Poznań

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

Szczegóły

  • W zestawie filtry ND64, ND128, ND256, do zdjęć z długim czasem naświetlania
  • Zaprojektowany specjalnie dla kamer Phantom 4 Pro / Advanced
  • Szkło z powłoką AR
  • Lekka konstrukcja zapewniająca płynną pracę gimbala
  • Zawiera dedykowany twardy futerał na filtry

Lepsza jakość

ND64: Filtr ND64 wydłuża czas naświetlania sześciokrotnie. Używany podczas wyjątkowo słonecznych dni, pozwalając na nagrywanie w kinowej jakości nawet w najjaśniejszych warunkach.

ND128: Filtr ND128 wydłuża czas naświetlania siedmiokrotnie. Specjalny filtr używany do fotografii o długiej ekspozycji.

ND256: Filtr ND256 wydłuża czas naświetlania ośmiokrotnie. Używany w ekstremalnie jasnym otoczeniu.

Fotografia z długim czasem naświetlania:Filtry ND dużej mocy firmy PolarPro umożliwiają fotografowanie ujęć o długim czasie naświetlania w ciągu dnia. W bardzo słoneczne dni, jest za jasno, aby Phantom 4 Pro i Advanced mógł robić zdjęcia przez długi czas. Filtr ND, taki jak ND64 ND128 lub ND256 pomoże zredukować ilość wpadającego światła w celu dłuższego naświetlenia w ciągu dnia.

Czego oczekiwać: Fotografowanie o długim czasie naświetlania z drona może być trudne i wymaga wykonania wielu zdjęć. Celem jest utrzymanie stabilności drona, podczas gdy migawka jest otwarta (może to trwać do 8 sekund lub dłużej). To sprawia, że fotografowanie w wietrznych warunkach jest wyzwaniem. Zalecamy fotografowanie o długim czasie naświetlania przy bardzo spokojnych wiatrach i robienie wielu zdjęć. Kiedy wykonasz 100 zdjęć, powinieneś spodziewać, że 1 lub 2 będą dobrej jakości. Wiele z tych obrazów będzie niewyraźnych, oznacza to, że dron dryfował, gdy migawka była otwarta.

Obiekty do fotografowania przy długim czasie naświetlania:Istnieje wiele kreatywnych ujęć z długim czasem naświetlania, z których możesz czerpać pomysły. Robienie zdjęć z lotu ptaka otwiera jeszcze więcej możliwości. Jednym z popularnych obiektów, których zalecamy fotografowanie, są duże zbiorniki wodne, takie jak oceany, rzeki i jeziora, aby zobaczyć, jak dłuższe czasy ekspozycji wpływają na ruch. Następnie możesz użyć swojej kreatywności do uchwycenia innych unikalnych perspektyw.

Dlaczego tak wiele filtrów?Każdy filtr przyniesie inną prędkość migawki, co z kolei da inny wynik. Im wyższa wartość ND, tym będzie dłuższy czas naświetlania. Mamy różne filtry ND z dwóch powodów. 1. Wiele założonych filtrów jednocześnie jest złe, ponieważ im więcej jest szklanych elementów, tym większa szansa na pojawienie się flar i zniekształcenie obrazu. 2. Wiele założonych filtrów jednocześnie powoduje zbyt duży ciężar dla gimbala i kamery. Oferujemy wiele opcji filtrów, ponieważ im mniej elementów szklanych założonych jednocześnie, tym lepsza będzie jakość obrazu.

Szkło z serii Cinema:Szkło z serii Cinema to szkło PolarPro z optycznymi powłokami AR, które pomagają zredukować pojawiające się flary i odblaski, zapewniając wysoką przepuszczalność światła i niski współczynnik załamania światła. Szczególnie ważne jest posiadanie wysokiej jakości szkła z silniejszymi filtrami ND i długimi czasami naświetlania. Filtry z serii Cinema utrzymują stałą temperaturę barw nawet przy wyższych wartościach znamionowych ND, co pozwala uzyskać piękny i twórczo naświetlony obraz.

Marka PolarPro to wysokiej jakości akcesoria, które wyróżniają się niepowtarzalnym wykonaniem oraz dbałością o szczegóły. Innowacyjne podejście oraz doświadczenie w branży foto-wideo, umożliwiły stworzenie produktów dopasowanych do potrzeb profesjonalistów. W swojej ofercie PolarPro posiada szeroki asortyment filtrów fotograficznych oraz dopasowanych akcesoriów dla dronów DJI m.in. zabezpieczenia transportowe, uchwyty i mocowania, oraz kable.