Czas i formy dostawy


Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku do godziny 14:00, realizowane są tego samego dnia (dotyczy to zamówień opłaconych przy pomocy płatności elektronicznych lub w przypadku wyboru dostawy za pobraniem). Wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy UPS, a czas dostawy wynosi 24 godziny (w dni robocze). Do wyboru są dwie formy przesyłki kurierskiej, po przedpłacie oraz za pobraniem.

 

Darmowa dostawa


Darmowa wysyłka oferowana jest dla wszystkich zamówień, których łączna wartość wynosi minimum 100 PLN. Przesyłka realizowana jest za pośrednictwem firmy UPS. Darmowa dostawa realizowana jest tylko na terenie Polski.

 

Koszt przesyłki


W przypadku nieosiągnięcia kwoty 100 PLN za całość zamówienia, doliczany jest koszt wysyłki w wysokości 10 PLN (w przypadku płatności za przedpłatą) lub 14 PLN (w przypadku płatności przy odbiorze).

 

Odbiór osobisty w salonie DJI ARS


Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówień, w salonie DJI ARS w Warszawie lub Poznaniu. Po wyborze opcji odbioru osobistego, zamówienie można opłacić drogą internetową lub w salonie podczas odbioru zamówienia.