LETNIA PROMOCJA akcesoria od -20% do - 90% taniej!

Kod produktu: 013370

Uchwyt na smartfona PolarPro - DJI Mavic Pro

Cena:

109 PLN

89 PLN

Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

  • Bardzo łatwy w montażu uchwyt służący do zamocowania telefonu poglądowego
  • Zaprojektowany specjalnie dla aparatur sterujących modeli DJI Mavic Pro oraz DJI Mavic Pro Platinium
  • Pozwala użytkownikom korzystać z urządzenia mobilnego bez konieczności ściągania etui ochronnego (nawet w wypadku iPhone'a 7 Plus)
  • Aby podłączyć telefon do aparatury sterującej potrzeba kabla o długości co najmniej 25 centymetrów
  • Kompaktowy i łatwy w transporcie
  • Zbudowany z wytrzymałego materiału kompozytowego

Szybki montaż

Uchwyt marki PolarPro pozwala na szybkie zamocowanie telefonu do aparatury sterującej drona DJI Mavic, umożliwiając operatorowi korzystanie z telefonu bez konieczności wyciągania go z etui ochronnego. Uchwyt jest w stanie pomieścić telefon wielkości iPhone'a 7 Plus (z etui ochronnym). Aby podłączyć telefon do aparatury sterującej potrzeba kabla o długości co najmniej 25 centymetrów. Dzięki wykonaniu z wytrzymałego materiału, uchwyt będzie bezpiecznie utrzymywał zamontowane urządzenie podczas lotu. Uchwyt składa się samodzielnie po wyciągnięciu telefonu co sprawia, że jest kompaktowy.

Marka PolarPro to wysokiej jakości akcesoria, które wyróżniają się niepowtarzalnym wykonaniem oraz dbałością o szczegóły. Innowacyjne podejście oraz doświadczenie w branży foto-wideo, umożliwiły stworzenie produktów dopasowanych do potrzeb profesjonalistów. W swojej ofercie PolarPro posiada szeroki asortyment filtrów fotograficznych oraz dopasowanych akcesoriów dla dronów DJI m.in. zabezpieczenia transportowe, uchwyty i mocowania, oraz kable.