Kod produktu: DJITER

DJI Terra

NA ZAMÓWIENIE

Wyślij zapytanie

DJI TERRA

Make the World Your Digital Asset

Dokonuj analizy i wizualizacji terenu za pomocą DJI Terra - łatwego w użyciu oprogramowania do mapowania, który został zaprojektowany, aby pomóc profesjonalistom z branży przemysłowej w przekształceniu danych w zasoby cyfrowe.

Zaplanuj. Przetwarzaj. Zbadaj. Wykonaj.

wykorzystanie DJI Terra
  • Planowanie misji
  • Pozyskiwanie danych
  • Mapowanie obszaru
  • Analiza danych

Planowanie misji

Pozyskiwanie danych

Mapowanie obszaru

Analiza danych

Przebuduj świat wokół siebie

Mapowanie

replay

Mapowanie w czasie rzeczywistym

Dzięki mapowaniu w czasie rzeczywistym możesz szybko wygenerować ortomozaikę 2D lub wybrany obszar lotu w czasie rzeczywistym. Funkcja ta nie tylko sprawdza się w tworzeniu szczegółowych tras lotu na oddalonych obszarach, ale także okazuje się pomocna w przeprowadzaniu misji, które wymagają szybkiego podejmowania decyzji.

Rekonstrukcja 2D

Generowanie wysokiej rozdzielczości ortomozaik pomaga uzyskać szczegółowe informacje i umożliwia przeprowadzenie dokładnych pomiarów w kluczowych misjach.

replay
replay

Rekonstrukcja 3D

Uzyskaj realistyczną wizualizację otoczenia w przypadku rekonstrukcji wypadków lub śledzenia postępów w realizacji dużych projektów budowlanych.

Analiza danych

Adnotacje

Edytuj etykiety z wymiarami modeli, które mogą zostać użyte do raportowania i poprawy komunikacji w ramach realizowanych projektów.

Inspekcje fotograficzne

Wykonuj szczegółową inspekcję każdego zdjęcia modelu. Oznaczaj i wyróżniaj wszystkie kluczowe elementy.

Kompatybilność z flotą dronów DJI

DJI Terra jest kompatybilny z dronami z serii Phantom 4:

Phantom 4 RTK
Phantom 4 Pro V2.0
Phantom 4 Pro + V2.0
Phantom 4 Pro
Phantom 4 Advanced oraz Phantom 4

Nowa generacja rozwiązań do mapowania

Wykorzystaj moc rozwiązań do tworzenia map opartych na technologii AI, zaprojektowanych w celu przeniesienia projektów przemysłowych na wyższy poziom. Niezależnie od tego, czy są to klasyfikacje obiektów, czy inspekcje terenu, możesz zacząć opracowywać rozwiązania do mapowania dostosowane do konkretnych zadań, aby bezproblemowo przeprowadzać misje.

1

Pozyskiwanie danych

Zdefiniuj cel misji, zaplanuj plan lotu i za pomocą kilku kliknięć pozyskaj najważniejsze dane, aby osiągnąć wymagany rezultat.

2

Przetwarzanie danych

Wykorzystaj udoskonaloną technologię rozpoznawania obrazu, aby wygenerować dane 2D i 3D, co daje bardziej realistyczne odwzorowanie obszarów, obiektów, otoczenia i nie tylko.

3

Wykorzystywanie danych

Wdrożenie narzędzi i technik uczenia maszynowego, które mogą być stosowane w różnych gałęziach przemysłu - takich jak algorytmy klasyfikacyjne do identyfikacji drzew lub innych obiektów.

4

Wykonywanie zadań

Podejmij wymagane działania i ciesz się bardziej efektywnym wykonywaniem zadań niezależnie od tego, czy chodzi o zautomatyzowane opryskiwanie upraw, monitorowanie miejsc pracy, czy też transport materiałów.

Dostępne licencje

Funkcje/WersjaAdvancedPro
Mapowanie 2D w czasie rzeczywistymticktick
Działania rolniczeticktick
Importowanie plików KMLticktick
Rekonstrukcja 2D (pola)ticktick
Rekonstrukcja 2D (budowle)ticktick
Rekonstrukcja 3Dtick
Planowanie misji 3Dtick

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania oferty lub umówienia pokazu