Wygodne i bezpieczne finansowanie zakupów

Wybierz idealne rozwiązanie dla Ciebie i ciesz się nowym sprzętem już teraz!

image/svg+xml

Raty przez internet

image/svg+xml

Raty w salonie

image/svg+xml

Leasing dla firm

Raty przez internet w trzech prostych krokach:

1

Wybierz towar i złóż zamówienie

Wybierz formę płatności Credit Agricole Raty (Credit Agricole) lub eRaty (Santander Bank), wypełnij i prześlij do Banku e-wniosek o kredyt.

2

Potwierdzenie umowy ratalnej

Santander Bank
a. elektroniczne - w postaci plików PDF oraz weryfikacyjnego przelewu bankowego
lub
b. za pośrednictwem firmy kurierskiej (przed wydaniem przesyłki z dokumentacją kurier prosi Cię o dowód osobity)

Credit Agricole
Weryfikacja kodem SMS oraz przesłanie skanu dowodu osobistego podczas składania wniosku. Twoja umowa zostanie doręczona na podany adres domowy.

3

Realizacja zamówienia

Po pozytywnej weryfikacji dokumentów kredytowych Bank potwierdzi sklepowi, że może wydać towar. Nastąpi realizacja zamówienia (szczegóły dostępne są pod tym adresem)

Raty stacjonarne w trzech prostych krokach:

1

Wybierz produkty i złóż wniosek w salonie DJI ARS

Złóż wniosek w naszym salonie stacjonarnym. Potrzebujesz do tego dowód osobisty.*

2

Weryfikacja złożonego wniosku w ciagu 20 minut

Santander: Po pozytywnej decyzji podpisz umowę ratalną na miejscu.

Credit Agricole: Po pozytywnej decyzji zweryfikuj swoją tożsamość telefonem (uzyskując kod SMS).

3

Wydanie zamówienia

Po finalizacji umowy następuje realizacja zamówienia.

Leasing w trzech prostych krokach:

1

Ustal warunki finansowania

Ustal warunki Twojego finansowania bezpośrednio z firmą leasingową (Leaselink).

2

Uzyskaj fakturę proforma

Fakturę proforma należy przekazać firmie leasingowej (Leaselink). Aby uzyskać taki dokument skontaktuj się z BOK DJI ARS.

3

Finalizacja zamówienia

Po realizacji płątności przez firmę leasingową (Leaselink) następuje realizacja zamówienia. Szczegóły dostępne są pod tym adresem.

Najcześciej zadawane pytania

Nie, klient nie ponosi żadnych kosztów czy prowizji w przypadku skorzystania z oferty "20 rat 0%". Oferta "20 rat 0%" jest okresową ofertą promocyjną.
Tak, istnieje możliwość zawarcia umowy ratalnej aż do 50 rat. Zakupy można rozłożyć na raty korzystając z oferty banku Credit Agricole oraz Santander. Istnieje możliwość wykonania symulacji pod tym adresem, aby poznać ofertę i obliczyć wysokość Twojej raty.
Można dokonać zakupu na raty na 2 sposoby. Jeżeli zostanie wybrana opcja złożenia wniosku przez Internet, należy wybrać taką formę płatności podczas składania zamówienia. Istnieje również możliwość złożenia wniosku ratalnego w jednym z naszych salonów DJI ARS. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania informacji o aktualnej ofercie ratalnej.
Wartość koszyka musi mieścić się w poniższych przedziałach, aby wniosek kredytowy mógł zostać przesłany do wybranego banku.

Credit Agricole: 300 - 20 000 PLN
Santander Bank: 100 - 50 000 PLN
Tak, istnieje taka możliwość. Wystarczy zaznaczyć taką opcję podczas składania wniosku ratalnego.
Santander Bank:
Wyznaczona data spłaty kolejnych raty zależy od dnia, w którym został złożony wniosek. W przypadku weryfikacji online termin płatności jest wyznaczany zgodnie z datą przesłanego wniosku lub z przesunięciem o jeden dzień. Jeżeli podpisanie następuje poprzez dostarczenie dokumentów przez kuriera, termin płatności zostaje ustalony jako dzień otrzymania dokumentów (lub z przesunięciem do 4 dni roboczych). Po otrzymaniu pozytywnej decyzji bank przekaże informację o dokładnej dacie płatności następnych rat.

Credit Agricole:
System sam zdefiniuje oraz poda datę spłat kolejnej raty.
Płatności zobowiązania można dokonywać za pośrednictwem przelewu bankowego lub przez wybraną placówkę pocztową. Alternatywnie można dokonać płatności raty w wybranej placówce banku, z którym została podpisana umowa ratalna.
Tak, istnieje możliwość spłacenia pozostałego zobowiązania bez dodatkowych formalności czy kosztów.
Tak, istnieje taka możliwość, jeżeli zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane. W przeciwnym wypadku, jeżeli umowa ratalna została zawarta w trybie online, po pozytywnym rozpatrzeniu odstąpienia od umowy zawartej na odległość, będzie konieczność spłacenia zobowiązania we własnym zakresie po otrzymaniu zwrotu środków.
Aktualnie oferujemy możliwość skorzystania z finansowania ratalnego banku Credit Agricole oraz banku Santander.
Decyzja końcowa banku Credit Agricole trwa do 20 minut* w trybie stacjonarnym. W przypadku skorzystania z oferty Banku Santander wstępna decyzja w trybie stacjonarnym oraz w trybie online może być również w 20 minut od złożenia wniosku. System automatycznie sprawdzi zdolność wnioskującego. W sytuacji, kiedy będzie konieczność szerszej weryfikacji, bank może poprosić o dodatkowe dokumenty takie jak zaświadczenie o zarobkach. Zależy to od zdolności kredytowej oraz innych zewnętrznych czynników. Po wydaniu decyzji ws. złożonego wniosku bank Santander skontaktuje się niezwłocznie z informacją zwrotną.
W trybie stacjonarnym najczęściej wymagany będzie tylko dowód osobisty. Jeżeli bank będzie musiał przeprowadzić rozszerzoną weryfikację, może być konieczne dostarczenie dodatkowych dokumentów do wybranej placówki bankowej.

W trybie internet w przypadku skorzystania z oferty banku Credit Agricole, wymagane będzie przesłanie skanu dowodu na etapie składania wniosku online. W przypadku skorzystania z oferty banku Santander, po przygotowaniu umowy kurier potwierdzi tożsamość przy doręczaniu umowy kredytowej.
Realizacja zamówienia następuje w momencie otrzymania przez nasz system informacji zwrotnej o uruchomieniu złożonego wniosku ratalnego. Po otrzymaniu takiej informacji dalsza realizacja następuje zgodnie z zasadami opisanymi w podstronie "Zamówienia".
Powodów odrzucania wniosku ratalnego może być wiele. Warto skontaktować się bezpośrednio z bankiem w celu wyjaśnienia powodu odrzucenia.

* W niektórych przypadkach bank może prosić o dodatkowe dokumenty.