Płatności za przedpłatą


Isnieje możliwość wyboru dwóch sposobów płatności za przedpłatą. Płatność w formie przelewu tradycyjnego na rachunek bankowy (79 2490 0005 0000 4500 7542 1985 - Alior Bank) lub płatności za pośrednictwem przelewów online, w tym wypadku wystarczy wybrać logo banku oraz zrealizować transakcję z pomocą naszego partnera płatności.

Płatności elektroniczne - Przelewy24


Płatność przy odbiorze


Płatność przy odbiorze to sposób płatności, w którym należność jest pobierana przez kuriera w momencie otrzymania przesyłki. Koszt przesyłki dla zamówień o łączniej wartości poniżej 100 PLN wynosi 20 PLN. Łączna wartość zamówienia nie może przekraczać kwoty 15 000 PLN. Metoda płatności przy odbiorze dostępna jest tylko do zamówień realizowanych na terenie Polski.

Odbiór osobisty


Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówień, w salonie DJI ARS w Warszawie. Po wyborze opcji odbioru osobistego, zamówienie można opłacić drogą internetową lub w salonie podczas odbioru zamówienia.

Raty i Leasing


Produkty z oferty sklepu internetowego można zakupić w systemie leasingu oraz ratalnym drogą elektroniczną lub w salonie DJI ARS, szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Raty oraz leasing

Dzięki współpracy z Credit Agricole Polska S.A. możecie Państwo skorzystać z opcji płatności: Credit Agricole Raty.

CA Raty dostępne:

  • całkowicie online

  • do max. kwoty 20 000 zł za zakupy

  • bez zbędnych formalności

  • spłatę możecie Państwo rozłożyć nawet na 48 miesięcy

Ratę można sprawdzić przy wybranym produkcie lub po zakończonych zakupach - w koszyku.

DJI ARS (INNPRO Robert Błędowski) oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.