Płatności za przedpłatą


Isnieje możliwość wyboru dwóch sposobów płatności za przedpłatą. Płatność w formie przelewu tradycyjnego na rachunek bankowy (79 2490 0005 0000 4500 7542 1985 - Alior Bank) lub płatności za pośrednictwem przelewów online, w tym wypadku wystarczy wybrać logo banku oraz zrealizować transakcję z pomocą naszego partnera płatności.

Płatności elektroniczne - Przelewy24


Płatność przy odbiorze


Płatność przy odbiorze to sposób płatności, w którym należność jest pobierana przez kuriera w momencie otrzymania przesyłki. Koszt przesyłki dla zamówień o łączniej wartości poniżej 100 PLN wynosi 20 PLN. Łączna wartość zamówienia nie może przekraczać kwoty 15 000 PLN.

Odbiór osobisty


Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówień, w salonie DJI ARS w Warszawie. Po wyborze opcji odbioru osobistego, zamówienie można opłacić drogą internetową lub w salonie podczas odbioru zamówienia.

Raty i Leasing


Produkty z oferty sklepu internetowego można zakupić w systemie leasingu oraz ratalnym drogą elektroniczną lub w salonie DJI ARS, szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Raty oraz leasing

Dzięki współpracy z Credit Agricole Polska S.A. możecie Państwo skorzystać z opcji płatności: Credit Agricole Raty.

CA Raty dostępne:

  • całkowicie online

  • do max. kwoty 20 000 zł za zakupy

  • bez zbędnych formalności

  • spłatę możecie Państwo rozłożyć nawet na 48 miesięcy

Ratę można sprawdzić przy wybranym produkcie lub po zakończonych zakupach - w koszyku.

DJI ARS (INNPRO Robert Błędowski) oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.