Kod produktu: 016455

Pióro do czyszczenia filtrów i obiektywów PGYTECH

Cena:
59 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

Pióro do czyszczenia filtrów i obiektywów

Profesjonalne pióro pomaga utrzymać w czystości filtry i obiektywy. Idealnie nadaje się do czyszczenia różnych typów kamer, projektorów czy urządzeń wideo. Poprzez swoją kompaktową budowę możesz zabrać akcesorium ze sobą - gdziekolwiek zechcesz.

Pióro do czyszczenia filtrów i obiektywów P-GM-112, czyszczące obiektyw drona
Pióro do czyszczenia filtrów i obiektywów P-GM-112, zbliżenie na końcówki pióra

Wygoda stosowania

Dzięki miękkiemu uchwytowi i nowej, ulepszonej konstrukcji ze stopu aluminium, pióro jest niezwykle wygodne w użyciu, lekkie i wytrzymałe. Długie i delikatne włókna chowanej szczotki dokładnie usuwają zanieczyszczenia i kurz. Aktywny proszek na bazie węgla umożliwia czyszczenie bez użycia cieczy, efektywnie likwiduje odciski palców i zabrudzenia, które mogą pogoszyć jakość obrazu.

Pióro do czyszczenia filtrów i obiektywów P-GM-112, czyszczące obiektyw

Marka PGYTECH zrodziła się z pasji do fotografowania w akcji. Zespół inżynierów i projektantów pracuje nad produkcją innowacyjnych akcesoriów, w celu zwiększenia jakości nagrań profesjonalistów i entuzjastów w powietrzu, na ziemi, a nawet pod wodą. Dzięki placówce w Szanghaju oraz codziennej kontroli jakości firma PGYTECH produkuje akcesoria, które łączą wysoką jakość z łatwymi w użytku rozwiązaniami.