LETNIA PROMOCJA akcesoria od -20% do - 90% taniej!

Kod produktu: 006111

Pilot sterowania DJI Ronin M / MX

Cena:
699 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

Bezprzewodowy pilot sterowania

Niewielki i prosty w użyciu pilot sterowania DJI Ronin (thumb controller) wprowadza bardziej inuicyjną kontrolę Ronina lub Ronina-m, nawet, jeżeli operuje go tylko jedna osoba. Wykonuj niemożliwe dotychczas ujęcia i zacznij w pełni wykorzystywać możliwosci swojego gimbala.

Pełna kontrola kciukiem

Specjalnie zaprojektowany joystick umożliwia szybką zmianę ustawień, prędkości czy kierunku pracy gimbala, wszystko to za pociągnięciem kciuka. Steruj orientacją kamery i uzyskaj dostęp do zaawansowanych ustawień w tym kalibracji i ustawień kanału. Wprowadzanie zmian jest jeszcze szybsze niż podczas korzystania z kontrolera lub aplikacji mobilnej i można ich dokonywać w dowolnym momencie w czasie kręcenia ujęć.

Szybka pokładowa kalibracja

Możesz wykonać auto tune stability lub nawet kalibrację gimbala bez konieczności parowania z urządzeniem mobilnym. Po prostu przejdź do głównego menu pilota i wybierz Cali System lub Auto Tune w menu Gimbal.

Błyskawiczna konfiguracja

Po prostu podłącz pilot do gimbala i możesz pracować. Pilot może zostać z łatwością przymocowany do rękojeści lub w inne miejscu bez pomocy narzędzi.