Sprawdź świąteczne obniżki do -25%DJI Ronin-S już za 2399 PLN

Kod produktu: 015536

Osłony śmigieł PGYTECH z oświetleniem LED - DJI Mavic Air

Cena:
169 PLN
Dostępność
Wysyłka
ARS Warszawa
ARS Poznań
ARS Katowice

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

Szczegóły

Zwiększ bezpieczeństwo

Osłony na śmigła do DJI Mavic Air marki PGYTECH pozwalają zabezpieczyć śmigła przed uszkodzeniem przy kontakcie z przeszkodą. Zalecane dla osób początkujących bądź latających w pomieszczeniach, dzięki nim podnosimy bezpieczeństwo i odporność naszego drona na kolizję. Małe i lekkie, łatwe w montażu i demontażu. Osłony na śmigła PGYTECH zapewniają bezpieczny i długi lot bez konieczności wymiany śmigieł.

Spersonalizuj wygląd

Zaskocz wszystkich osłonami z wbudowanym podświetleniem LED. Dron może być rozświetlony w 14 różnych trybach, a co najważniejsze - sterowanie podświetleniem odbywa się bezpośrednio z aparatury. Osłony posiadają wbudowany akumulator o pojemności 200 mAh, który pozwala podświetlić drona nawet na czas 80 minut. Akumulator można szybko ładować przez port USB, który znajduje się obok włącznika podświetlenia.

Marka PGYTECH zrodziła się z pasji do fotografowania w akcji. Zespół inżynierów i projektantów pracuje nad produkcją innowacyjnych akcesoriów, w celu zwiększenia jakości nagrań profesjonalistów i entuzjastów w powietrzu, na ziemi, a nawet pod wodą. Dzięki placówce w Szanghaju oraz codziennej kontroli jakości firma PGYTECH produkuje akcesoria, które łączą wysoką jakość z łatwymi w użytku rozwiązaniami.