Kod produktu: 013824X

Hasselblad X1D-50c (Bez obiektywu)

Cena:

36 900 PLN

25 999 PLN

Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Promocja jest ograniczona ilościowo (trwa do wyczerpania zapasów). Produkt można przetestować w jednym z naszych salonów po wcześniejszym umówieniu się na dany termin.

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

HASSELBLAD X1D

Przy wadze o mniej niż połowę konwencjonalnego aparatu średnioformatowego, bezlusterkowiec X1D-50c jest przełomem w świecie fotografii.

Zainspirowany naszą ikoną wzornictwa, aparat jest ergonomiczny i kompaktowy, oferując przy tym wspaniałe doświadczenie z użytkowania jak żaden inny. X1D łączy skandynawską piękność z niesamowitą wydajnością.

Wystarczająco mały, by zabrać go wszędzie, wystarczająco mocny, by wszystko uchwycić.

Podobnie jak kultowy system V, X1D płynnie łączy mobilność z doskonałą jakością optyki, z której marka jest znana. Hasselblad po raz pierwszy genialnie wprowadził technologię bezlusterkowców do cyfrowego średniego formatu, tworząc precyzyjną kamerę, która idealnie leży w dłoni. Czujnik CMOS 50 MP przechwyca najdrobniejsze szczegóły w naturalnych pięknych kolorach.

 • Matryca

  Przetestowany i sprawdzony duży przetwornik CMOS 50MP doskonale integruje się z X1D, zapewniając bardzo wysoką końcową jakość.

 • Łączność

  Najnowsza technologia przesyłu (USB 3.0, Wi-Fi oraz GPS) w standardzie pozwala na szybki transfer i elastyczność.

 • Obiektywy

  Obiektywy XCD uzupełniają budowę X1D zapewniając ostre jak brzytwa obrazy.

 • Czas naświetlania

  Zakres obejmujący od 1/2000 sekundy do 60 minut, każda sytuacja, dzień czy noc może zostać uchwycona bez trudu.

 • Żywotność

  Wytrzymała obudowa X1D jest ukształtowana z aluminium by dostarczyć mocną i żywotną konstrukcję.

 • Wideo

  Niesamowita głębia ostrości związana z średnioformatowymi aparatami, daje bezkonkurencyjne rozmycie zdjęcia

IDEALNY BEZLUSTERKOWIEC

Dotykowy wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości oferuje kontrolę wszystkich funkcji aparatu. Elegancki, oparty na ikonach interfejs skraca czas dostępu do opcji dostosowywania wraz z intuicyjnymi funkcjami. X1D posiada elektroniczny wizjer XGA zapewniający jasny i wyraźny obraz nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Nowa seria obiektówów z funkcją autofocus została specjalnie stworzona by dorównać wysokiej rozdzielczości lustrzanki Hasselblad X1D. Soczewki XCD dostarczają ostrość od krawędzi do krawędzi w kompaktowej obudowie, dopasowanej do smukłej konstrukcji. Użytkownicy systemu H mają również możliwość korzystania ze swoich obiektywów z X1D przy pomocy adaptera.

Wybierając konstrukcję bezlusterkową, możliwym było umieszczenie matrycy 50 MP CMOS w obudowie mniejszej od większości pełnoklatkowych aparatów 35mm. Po raz pierwszy w historii, fotografowie mają do dyspozycji lustrzankę który wielkością jest zbliżona do kompaktowego aparatu, ale oferuje jakość którą może zaoferować tylko Hasselblad. Głęboki, wygodny uchwyt, który pięknie uzupełnia smukłą linię, tworząc niepowtarzalną kamerę.

Dostępna w standardzie gorąca stopka X1D, pozwala na zamocowanie akcesoriów oraz dedykowanych modułów. Moduł wykorzystuje dwa systemy satelitarne (GPS i GLONASS) dla większej dokładności pozycjonowania i ulepszonego CNR. Dzięki gorącej stopce, urządzenie można wyjąć, gdy nie jest to wymagane, oszczędzając w ten sposób akumulator. Dodatkowo dzięki możliwości łatwiej wymiany, urządzenie można w przyszłości bardzo łatwo rozbudować, gdy pojawią się nowe moduł