Filtry PolarPro - DJI Spark

Kod produktu: 013365
Cena:
279,00 PLN
Dostępność
Wysyłka
ARS Warszawa
ARS Poznań

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

Szczegóły

Filtry PolarPro dla DJI Spark

Zestaw filtrów PolarPro dedykowanych do DJI Spark zawiera sześć filtrów. Każdy filtr został wykonany z wysokiej jakości materiałów, pozwalając uchwycić najlepszą możliwą jakość obrazu. PolarPro szczyci się swoim kunsztem i dbałością o szczegóły w produkcji filtrów. W skład zestawu wchodzi 6 filtrów: PL, ND8, ND16, ND32, ND8/PL i ND16/PL. Każdy filtr jest skonstruowany przy użyciu szkła HD zapewniając niesamowitą przejrzystość obrazu. Ranty filtrów, które są wykonane z aluminium, są lekkie, a zarazem trwałe. Gwarantujemy również, że filtry są w 100% kompatybilne i mogą być zamontowane podczas inicjacji drona. Filtry dedykowawne do DJI Spark marki PolarPro są idealne dla operatorów, którzy chcą poprawić jakość obrazu i zarejestrować płynny materiał.

Głowne cechy:

  • Filtry zaprojektowane specjalnie dla DJI Spark
  • Zestaw obejmuje filtry: PL, ND8, ND16, ND32, ND8/PL i ND16/PL
  • Filtry są wykonane ze szkła HD firmy PolarPro w celu uzyskania ostrego obrazu
  • Aluminiowy rant AirFrame jest lekki, a jednocześnie trwały
  • Łatwa w użyciu dociskowa konstrukcja umożliwia szybką instalację i demontaż
  • Mogą być umieszczone na gimbalu podczas inicjacji urządzenia

Czy filtry są bezpieczne w użyciu?

Wszystkie filtry poddawane są różnym testom obciążeniowym. Gwarantujemy kompatybilność filtrów z kamerą drona DJI Spark. PolarPro od lat produkuje filtry do urządzeń foto-wideo. Marka doskonale zna możliwości kamer i gimbali, dzięki czemu produkują bezpieczne i kompatybilne.

W zestawie:

Filtr PL: można stosować we wszystkich warunkach, redukuje odbłyski.

Filtr ND8 (0,67 g): Zalecany do używania w częściowo pochmurne oraz umiarkowanie słoneczne dni, gdy chcemy trzykrotnie wydłużyć czas otwarcia migawki.

Filtr ND16 (0.67g): Zalecany do używania w bardzo słoneczne dni aby czterokrotnie wydłużyć czas otwarcia migawki. Filtra tego zazwyczaj używa się do nagrywania w pochmurne dni.

Filtr ND32 (0,67 g): Zalecany do używania w wyjątkowo słoneczne dni. Pięciokrotnie wydłuża czas otwarcia migawki, co pozwala na uzyskanie nagrania najwyższej jakości nawet w najjaśniejszym otoczeniu

Filtr ND8/PL (0,67 g): Trzykrotne wydłużenie czasu naświetlania. ND8 / PL jest idealnym filtrem na pochmurne dni. Polaryzacyjny aspekt tego filtra zmniejsza odblaski i zwiększa nasycenie kolorów.

Filtr ND16/PL (0,67 g): Ten filtr wydłuża czterokrotnie czas otwarcia migawki aparatu i polaryzuje światło. Tego filtra używamy najczęściej podczas filmowania o w słoneczne dni.

Marka PolarPro to wysokiej jakości akcesoria, które wyróżniają się niepowtarzalnym wykonaniem oraz dbałością o szczegóły. Innowacyjne podejście oraz doświadczenie w branży foto-wideo, umożliwiły stworzenie produktów dopasowanych do potrzeb profesjonalistów. W swojej ofercie PolarPro posiada szeroki asortyment filtrów fotograficznych oraz dopasowanych akcesoriów dla dronów DJI m.in. zabezpieczenia transportowe, uchwyty i mocowania, oraz kable.