LETNIA PROMOCJA akcesoria od -20% do - 90% taniej!

Kod produktu: 017316

Filtry ND PolarPro Vivid Cinema Series - DJI Osmo Pocket

Cena:

249 PLN

199 PLN

Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

Filtry szare ND

Zestaw Limited Collection zawiera 3 filtry szare polaryzacyjne (ND4/PL, ND8/PL, ND16/PL) do DJI Osmo Pocket przeznaczone do nagrań w słoneczne dni w celu wydłużenia czasu otwarcia migawki. Filtry szare z polaryzacją służą do uzyskania płynnych ujęć z większym nasyceniem barw. Dodatkowo filtry pozwalają na zniwelowanie ilości refleksów.

Łatwa instalacja

Innowacyjna, lekka konstrukcja z użyciem magnesu pozwala na szybką i prostą instalację filtru na obiektywie kamery, a wytrzymała powłoka 16-warstwowa odporna na zadrapania, olej oraz wodę zapewnia bezpieczeństwo pracy.

Marka PolarPro to wysokiej jakości akcesoria, które wyróżniają się niepowtarzalnym wykonaniem oraz dbałością o szczegóły. Innowacyjne podejście oraz doświadczenie w branży foto-wideo, umożliwiły stworzenie produktów dopasowanych do potrzeb profesjonalistów. W swojej ofercie PolarPro posiada szeroki asortyment filtrów fotograficznych oraz dopasowanych akcesoriów dla dronów DJI m.in. zabezpieczenia transportowe, uchwyty i mocowania, oraz kable.