Filtr PolarPro ND4 Cinema - DJI Mavic Pro

Kod produktu: 013350
Cena:
85,00 PLN
Dostępność
Wysyłka
ARS Warszawa
ARS Poznań

Szczegóły

Trwałość i wygoda

Filtr PolarPro Cinema Series ND4 dla drona DJI Mavic Pro zwiększa długość otwarcia migawki sześciokrotnie. Wykonany z najwyższej klasy szkła i powłok, zapewnia optykę najlepszej jakości. Filtry Cinema Series dostosowano do operatorów o najwyższych wymaganiach. Aluminiowy rant jest wystarczająco cienki, aby umożliwić rozruch gimbala bez ściągania filtra i jednocześnie pozwala na płynne ruchy urządzenia. Z kolei dożywotnia gwarancja producenta rozwiewa wątpliwości co do trwałości produktu.

  • Zaprojektowany specjalnie z myślą o kamerach dronów DJI Mavic Pro oraz DJI Mavic Pro Platinum
  • Zawiera filtr ND4 Cinema Series, opakowanie oraz ściereczkę do czyszczenia
  • Wyprodukowany z wielowarstwowego szkła zapewniającego nieskazitelną optykę
  • Waga filtra zredukowana do minimum, umożliwiająca bezproblemową pracę gimbala
  • Rant w filtrze wykonano z anodyzowanego aluminium

Wyjątkowa jakość

Szkło Cinema Series™ Glass: kolekcja filtrów PolarPro wykonana jest ze szkła i powłok najlepszej jakości, specjalnie z myślą o operatorach z najwyższymi wymaganiami. Szkło użyte do tej kolekcji bardzo dobrze przepuszcza światło i ma niski współczynnik refrakcji.

Wykończenie Airframe™ Construction: filtry PolarPro zaprojektowano specjalnie z myślą o podniebnym nagrywaniu. Bardzo lekka konstrukcja zapewnia precyzyjną i płynną pracę gimbala.

Filtr ND4 (1,31 g): sześciokrotnie wydłuża czas otwarcia migawki. Najlepiej sprawdza się w bardzo jasnym otoczeniu oraz do fotografii z długim czasem naświetlania.

Zastosowanie filtrów ND

Grafika obok przedstawia, kiedy najlepiej używać danego typu filtra. Celem jest zwiększenie czasu otwarcia migawki do 1/60 s aby uzyskać nagrania płynne i kinowej jakości. Najpopularniejszym sposobem na uzyskanie odpowiedniej jakości nagrania jest ustawienie czasu otwarcia migawki na wartość dwa razy mniejszą od klatek na sekundę. Jeżeli dla przykładu nagrywamy w 1080p przy 60 kl./s, chcemy osiągnąć czas otwarcia migawki 1/120 s, natomiast dla rozdzielczości 4K przy 30 lub 24 kl./s pożądany czas otwarcia migawki wyniesie około 1/60 s.

Marka PolarPro to wysokiej jakości akcesoria, które wyróżniają się niepowtarzalnym wykonaniem oraz dbałością o szczegóły. Innowacyjne podejście oraz doświadczenie w branży foto-wideo, umożliwiły stworzenie produktów dopasowanych do potrzeb profesjonalistów. W swojej ofercie PolarPro posiada szeroki asortyment filtrów fotograficznych oraz dopasowanych akcesoriów dla dronów DJI m.in. zabezpieczenia transportowe, uchwyty i mocowania, oraz kable.