WYGRAJ MAVIC AIR

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ I NA CZYM ON POLEGA?

1

Zakup dowolny produkt marki DJI w salonach DJI ARS (Warszawa / Poznań) lub drogą internetową na ars-online.pl / Strefie Marek DJI na Allegro

2

Opublikuj post na Facebooku lub Instagramie z #DJIMavicAir

3

Na otrzymanym kuponie podaj krótki i chwytliwy slogan reklamowy dla najnowszego drona DJI Mavic Air. Np. "Mavic Air, poczuj wiatr w śmigłach"

4

Jeśli masz kupon fizyczny oddaj go do salonu DJI ARS do dnia 11.02, jeśli jednak posiadasz kupon wirtualny prześlij go poprzez odpowiedni formularz do dnia 11.02.

x 2 MAVIC AIR

NAGRODY GŁÓWNE

x 6 ZESTAWÓW UPOMINKOWYCH DJI

NAGRODY POCIECZENIA

WYŁONIENIE ZWYCIĘZCY


W dniu 12.02 uruchomiona zostanie strona głosowania zawierająca wszystkie slogany biorące udział w konkursie.

Każdy z odwiedzajacych stronę będzie mógł zagłosować (tylko raz) na najlepszy wg. niego slogan.

Dla 100 pierwszych osób które oddadzą głos przewidziany jest gadżet marki DJI

Głosowanie potrwa do dnia 18.02, a wyłonienie zwycięzców nastąpi w dniu 19.02


UWAGA! Warunkiem otrzymania nagrody głównej będzie jej obiór osobisty w przeciagu 7 dni od daty ogłoszenia wyników, w jednym z naszych salonów.


Kupiłeś produkt marki DJI wcześniej? Nie przejmuj się, wystarczy, że zgłosisz się do salonu DJI ARS wraz z dowodem zakupu, a otrzymasz możliwość wzięcia udziału w konkursie. Jeśli dokonałeś zakupu w Strefie Marek DJI na Allegro, skontaktuj się z BOK ([email protected] / [email protected]), aby także wziąć udział w konkursie. Dotyczy zakupów dokonanych od dnia 30.01.2018 r.

WARSZTATY

CODZIENNIE, GODZ. 18.00, SALONY DJI ARS

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem modelu DJI Mavic Air i chcesz się dowiedzieć o nim czegoś więcej, a może już go posiadasz i chcesz zgłębić swoją wiedzę na jego temat przyjdź na Warsztaty DJI Fan Week organizowane codziennie w salonach DJI ARS o godzinie 18:00. Nasi eksperci czekają na Ciebie!

DJI ARS Warszawa

Marynarska 15

tel 734 734 990

DJI ARS Poznań

Stary Browar, Pasaż +2

tel 734 734 980