Kod produktu: 015378

DJI Spark (Alpine White) + aparatura sterująca

Cena:
1 899 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

Szczegóły

RABAT 20% NA SZKOLENIE UAVO

Kup dowolnego drona marki DJI i otrzymaj rabat 20% na szkolenie.

Dowiedz się więcej
Dron Spark w pomieszczeniu

Poznaj Sparka

Dron DJI Spark to najnowszy, najinteligentniejszy i najmniejszy dron z rodziny DJI. Dzięki swoim rozmiarom, możesz go mieć ze sobą zawsze i wszędzie. Uchwyć każdą chwilę z zupełnie innej perspektywy. Dwuosiowy gimbal zapewnia stabilną pracę kamery Full HD i wysokiej jakości zdjęcia i filmy, a inteligentne tryby oraz czujniki omijania przeszkód pozwolą Ci bezpiecznie wlecieć tam, gdzie do tej pory nie było to możliwe - wszystko to zamknięte w obudowie o rozmiarze twojego smartfona i wadze 300 g.

DJI Spark - zielony
DJI dron Spark - funkcje

Nowe funkcje, nowe możliwości.

Spark posiada nowe inteligentne tryby, takie jak Quick Launch - automatyczny start z ręki po rozpoznaniu twarzy oraz Simple Control - sterowanie przy użyciu gestów. Dodatkowo aplikacja DJI została wyposażona w szybki edytor filmów i zdjęć, dzięki któremu w ciągu 30 sekund możesz podzielić się swoimi ujęciami z bliskimi.

Sterowanie gestami

Spark został wyposażony w inteligentne tryby nagrywania, takie jak: - Quick Shot, zestaw kinowych, automatycznych ujęć, które wykona spark (Rocket - lot do góry ze skierowaną kamerą pionowo w dół, Dronie - odlot do tyłu bądź przodu, z kamerą zablokowaną na obiekcie, który wybrałeś, Circle - automatyczny lot po okręgu, Helix - kinowy odjazd do tyłu, z lekkim skrętem kamery) - Active Track, automatyczne śledzenie i podążanie za obiektem , - TapFly, zaznacz miejse w które chcesz, aby poleciał Spark - Gesture, przypisanie gestów do funkcji np. ułóż ręce na kształt aparatu, a Spark, automatycznie zrobi Ci zdjęcie. Dzięki nim, nie musisz się przejmować ujęciami, Spark zrobi to za Ciebie.

DJI Spark - tryby lotudrona Spark
Dron Spark - Ustawienia kamery

Doskonała kamera

Spark został wyposażony w kamerę z sensorem 1/2.3". Nagrywa w jakości Full HD z prędkością 30 kl/s. 12-megapikselowa matryca zapewnia dużą ilość szczegółów na zdjęciach, a dzięki 2-osiowemu, mechanicznemu gimbalowi, nagrany materiał będzie idealnie stabilny, nawet w najcięższych warunkach. Przysłona f/2.6 sprawi, że nasz obraz będzie jasny i ostry, a szerokokątny obiektyw (odpowiednik 25mm) uchwyci każdy moment naszej przygody.

Niepowtarzalne zdjęcia

Nowe tryby zdjęć: Pano, w którym dron Spark automatycznie robi Panoramę oraz Shallow Focus, który automatycznie dodaje blur do naszego obrazka, sprawiając, że nasza fotografia dostaje głębi ostrości, co czyni z niej profesjonalne ujęcie. To wszystko zrobi za nas Spark, my tylko musimy się uśmiechnąć.

zdjęcie zrobione dronem dji Spark
dron Spark - DJI

Niezrównane osiągi

Spark mimo swoich małych rozmiarów dostarczy nam wielu emocji. 16 minut pracy na baterii, maksymalna prędkość 50 km/h oraz 2-kilometrowy zasięg (przy użyciu aparatury) pozwolą na doświadczenie niezwykłych chwil z dronem.

Transmisja obrazu w jakości HD

Dzięki zastosowaniu dedykowanej aparatury uzyskaj pełną kontrolę, dodatkowo będziemy mogli korzystać z podglądu obrazu w jakości 720p bezpośrednio na ekranie smartfona.

Aparatura sterująca DJI Spark
Bezpieczny lot dronem dji Spark

Lataj bezpiecznie

DJI Spark dzięki wbudowanym optycznym czujnikom, wykryje oraz ominie przeszkodę . Czujnik pozycjonowania VPS sprawi, że Spark nie wyląduje w miejscu, w którym nie powinien np. woda, nierówny teren. Da nam znać, bezpiecznie unosząc się nad przeszkodą. W trybie automatycznego powrotu przednie czujniki ominą napotkane niebezpieczeństwo w drodze do lądowania.

Kompatybilność z DJI Goggles

Dron Spark jest w pełni kompatybilny z nowymi DJI Goggles, dzięki którym doznasz niesamowitych, nowych wrażeń. Inteligentne funkcje, ustawienia kamery, oraz doskonała transmisja obrazu. Do sterowania Sparkiem nie potrzebujesz aparatury, możesz użyć DJI Goggles. Dzięki wbudowanemu panelowi sterującemu masz w pełni kontrolę nad lotem.

DJI Goggle