LETNIA PROMOCJA akcesoria od -20% do - 90% taniej!

Kod produktu: 009010z1

DJI Osmo RAW + Combo Kit

Cena:
16 649 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Powiadom mnie o dostępności

DJI OSMO RAW + COMBO KIT

Osmo Pro Raw znaczy jakość

Stabilizator DJI Osmo PRO jest wyposażony w kamerę Zenmuse X5 Raw - pierwszy na świecie bezlusterkowiec mikro cztery trzecie wykonany specjalnie dla fotografii i kinematografii lotniczej ale nie tylko. Kamera X5 Raw nagrywa w jakości 4K przy 30 klatkach na sekundę. Tworzy także 16 megapikselowe zdjęcia. Wymienne obiektywy w pełni pozwolą dostosować się do każdego użytkownika. 12.8 poziomowa skala dynamicznej zmiany światła pozwala wykonać zdjęcia w każdych warunkach.

wysoka jakość DJI Osmo Raw
Zaawansowany sensor Osmo Raw

Zaawansowany sensor

Sensor mikro cztery trzecie CMOS i bezlusterkowy obiektyw wprowadzają nową jakość nagrywania. Wyposażony w standardowe mocowanie MFT i niesamowicie szybki dysk SSD o pojemności 512GB. Zenmuse X5R to obiektyw Panasonix Lumix 15mm f/1.7 ale współpracuje także z obiektywem Olympus M. ED 12mm f/2.0.

Kompatybilność

Kamera ma także możliwość wymiany obiektywów. Dzięki nowej technologii zenmuse X5 Raw jest przystosowana do pracy z wieloma markowymi obiektywami dzięki czemu jest jedną z najbardziej uniwersalnych kamer powietrznych na świecie.

Kamera do DJI Osmo Raw
DJI Osmo RAW

Ostry obraz w Twoim zasięgu

Dzięki modułowi DJI Focus możesz zawsze kontrolować ostrość kamery. Jest kompatybilny z kamerami serii X5 czyli możemy go stosować w Inspire Pro i DJI Osmo PRO / Raw*.

*Do implementacji w DJI Osmo PRO / Raw jest niezbędny kabel Focus.