DJI Mavic Air (Arctic White)

Kod produktu: 013842
Cena:
3 599,00 PLN
Dostępność
Wysyłka
ARS Warszawa
ARS Poznań

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

Szczegóły

Kup dowolnego drona marki DJI i otrzymaj rabat 20% na szkolenie UAVO.

Szczegóły promocji znajdziesz TUTAJ lub na ulotce dołączonej do produktu.

MAVIC AIR

Adventure Unfolds

DJI Mavic Air to ultraprzenośny i inteligentny dron, który będzie Ci towarzyszył podczas każdej podroży. DJI Mavic Air posiada ulepszoną składaną obudowę oraz odziedzicza to co najlepsze z serii Mavic Pro, ważąc zaledwie 430 g. Uzyskaj dotąd nieznane możliwości i mobilność. Inteligentne akumulatory Mavica Air zostały wykonane z wysokiej gęstości litu i oferują do 21 minut lotu podczas Twoich przygód.

Sferyczne Panoramy 32 MP

Składana Konstrukcja

3-Osiowy Gimbal Kamera 4K

3-Kierunkowe Wykrywanie Przeszkód

SmartCapture

Do 21-Minut lotu

Niesamowita kamera

Ulepszony 3-osiowy gimbal z kamerą 4K zapewnia zapis wideo w najwyższej jakości, dzięki szybkości zapisu 100 Mbps. Zminimalizowanie wibracji kątowych do 0,005° zapewnia krystalicznie czysty obraz bez najmniejszych drgań. Kamera DJI Mavic Air wyposażona jest w 12-megapikselową matrycę CMOS 1/2.3" i obiektyw z otworem przysłony f/2.8 oraz ogniskową 24mm (odpowiednik 35mm), co zapewnia niesamowitą jakość zdjęć i wideo.

Panoramy sferyczne 32 MP

DJI Mavic Air posiada funkcję panoram sferycznych, które umożliwiają wykonanie fotografii o łącznej rozdzielczości 32 MP. Kamera połączy automatycznie 25 fotografii, tworząc idealnie wykonaną panoramę w dosłownie kilka sekund.

4K 100 Mbps Video

Mavic Air nagrywa wideo w jakości 4K 30 fps, 100 Mb/s bitrate'u pozwala na uchwycenie każdej sekundy w jakości UHD

Twórz materiał w zwolnionym tempie

Dzięki obsłudze nagrywania w zwolnionym tempie w rozdzielczości 120 klatek na sekundę, Mavic Air rejestruje wszystkie twoje fascynujące przygody.

Zdjęcia HDR

Nowe algorytmy HDR pomagają inteligentnie dobrać odpowiednie ustawienia ekspozycji w zależności od warunków oświetleniowych. Prześwietlone lub ciemne obszary są przetwarzane w celu uzyskania bardziej naturalnych przejść, a przyspieszanie DSP umożliwia bardziej wydajne fotografowanie.

Zdjęcia 12 MP

Kamera DJI Mavic Air wyposażona jest w 12-megapikselową matrycę CMOS 1/2.3" i obiektyw z otworem przysłony f/2.8 oraz ogniskową 24mm (odpowiednik 35mm), co zapewnia niesamowitą jakość zdjęć i wideo.

8 GB pamięci wewnętrznej

Do dyspozycji użytkownika jest wbudowana pamięć wewnętrzna o pojemności 8 GB, z możliwością rozbudowy do 128 GB przy użyciu kart Micro SDXC. Usprawniony transfer plików pomoże Ci zaoszczędzić czas, dzięki zastosowaniu technologii USB 3.0.

Przemyślana konstrukcja

Dopracowana konstrukcja umożliwia szybkie i bezpieczne składanie aerodynamicznej obudowy Mavica Air. Ramki wykonane ze stopu magnezu zabezpieczają siedem pokładowych kamer, otwory wentylacyjne skutecznie poprawiają odprowadzanie ciepła, a główna kamera z gimbalem jest cofnięta w celu jeszcze lepszej ochrony.

Składana aparatura sterująca

Dedykowana aparatura wykorzystuje składaną, niskoprofilową, ergonomiczną konstrukcję do trzymania smartfona dla Twojej maksymalnej wygody. Zdejmowane drążki możesz przechować wewnątrz kontrolera, aby wygodniej spakować się do podróży.

ActiveTrack

Może wykryć jednocześnie do 16 obiektów, umożliwiając wybranie właściwego obiektu śledzenia. Dzięki większej precyzji śledzenia, funkcja ActiveTrack podąża za celem, nawet gdy biegnie, skacze lub jedzie na rowerze.

QuickShots

wybierz jeden z sześciu dostępnych scenariuszów — Rocket, Dronie, Circle, Helix, lub nowe fnukcje Asteroid oraz Boomerang. Wykonaj kinowe ujęcia poprzez jedno dotknięcie w aplikacji bez zbędnego zastanawiania się nad sposobem tworzenia ujęcia. Pochwal się swoją kreatywnością w mediach społecznościowych, udostępniając swoje wideo bezpośrednio przez aplikację DJI GO 4.

Asteroid

Boomerang

SmartCapture

Prosty i intuicyjny tryb SmartCapture oferuje nowy i interaktywny sposób ręcznego sterowania DJI Mavic Air. Uruchomienie i sterowanie dronem za pośrednictwem gestów dłoni, oraz robienie zdjęć lub nagranie wideo nie było nigdy tak proste.

TapFly

Jeśli chcesz skupić się tylko na swoim ujęciu, wybierz tryb TapFly w DJI GO 4, który pozwala Ci lecieć w dowolne miejsce na ekranie urządzenia mobilnego. TapFly działa w scenariuszach: Forward, Backward, Free i Coordinate, a prędkość lotu można dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb.

FlightAutonomy 2.0

Korzystający z zaawansowanej technologii VIO system czujników Flight Autonomy 2.0 składa się z głównej kamery, przednich, tylnych i dolnych podwójnych czujników wizyjnych, dolnych czujników na podczerwień, dodatkowych modułów IMU oraz grupy procesorów. Razem system zbierają i przesyłają informacje z zewnętrznego środowiska do procesora o wysokiej wydajności, co przekłada się na jeszcze bardziej precyzyjny zawis i jakość lotu.

Technologia VIO

Połączenie technologi VIO (wizyjna odometria inercyjna) i nowego algorytmu pozycyjnego, pozwoliło podwoić precyzję pozycjonowania Mavica Air. Technologia VIO określa lokalizację drona kalkulując jego prędkość i orientację w czasie rzeczywistym, a także dokonuje precyzyjnych pomiarów pozycji drona podczas zawisu lub lotu z dowolną prędkością. Zakres pracy systemu pozycjonowania wynosi teraz od 0,5 do 30 metrów. Wykorzystanie technologii VIO pozwoliło również na lepsze działanie Mavica Air w pomieszczeniach, dzięki dokładniejszemu zawisowi i zwiększonej czułości na ruchy drążka aparatury.

Precyzyjna mapa lotu 3D

Dzięki wyposażeniu w zaawansowany system czujników, Mavic Air określa swoją lokalizację z dokładnością i precyzją. Przetwarzając dane z siedmiu kamer na przodzie, dole i z tyłu obudowy, a także danych z czujników podczerwieni i modułu IMU, Mavic Air tworzy mapę 3D środowiska w czasie rzeczywistym, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo lotu.

Zaawansowany system wspomagania operatora (APAS)

APAS, czyli zaawansowane systemy wspomagania operatora (Advanced Pilot Assistance Systems) umożliwiają ominięcie przeszkody znajdującej się przed lub za dronem. Twoje przygody nigdy nie były tak bezpieczne i bezproblemowe.

Wysoka redundancja

Poza podwójnym modułem IMU, system Flight Autonomy 2.0 posiada inne dodatkowe moduły zwiększające bezpieczeństwo lotu Mavica Air. Kompas wizyjny pomoże określić kierunek lotu systemowi nawigacji w przypadku zakłóceń pracy kompasu. Jeżeli tylko czujniki z jednej strony (z przodu, z tyłu lub z dołu) funkcjonują prawidłowo, dron wciąż będzie w stanie prawidłowo określić swoją pozycję. W urządzeniu zastosowano dwa zestawy algorytmów na dwóch osobnych fizycznych platformach. Gdy błąd występuje w jednym z nich, drugi płynnie przejmie sterowanie i zapewni pełną funkcjonalność urządzenia.

Kompas wizyjny

Mnogość czujników wizyjnych

Podwójny układ czujników

Ulepszona funkcja RTH

W Mavicu Air rozwinięto istniejący system RTH (Return To Home), dzięki czemu Mavic Air wybierze najbezpieczniejszą trasę podczas powrotu do domu. Mavic Air dokonuje tego poprzez zapisywanie swojej trasy lotu w czasie rzeczywistym. W przypadku utraty sygnału dron poleci w stronę zapisanego punktu startowego, aż do uzyskania ponownego połączenia z aparaturą. Gdy Mavic Air wykryje przeszkodę, wybierze najlepszą drogę, aby ją ominąć na danej wysokości. Dron porówna obrazy podłoża z tymi uzyskanymi podczas startu, aby zapewnić większą precyzję lądowania. Podczas automatycznego lądowania Mavic Air skanuje teren lądowania w czasie rzeczywistym i ostrzeże użytkownika, a następnie zawiśnie, jeżeli wykryje pod sobą wodę lub inną przeszkodę.

Dron
Masa startowa430 g
Wymiary

Złożony: 168 × 83 × 49 mm

Rozłożony: 168 × 184 × 64 mm

Przekątna: 213 mm

Maksymalna prędkość wznoszenia4 m/s (S - mode), 2 m/s (P - mode), 2 m/s (Wi-Fi)
Maksymalna prędkość opadania3 m/s (S - mode), 1,5 m/s (P - mode), 1 m/s (Wi-Fi)
Maks. pułap5000 m n.p.m.
Maks. czas lotu (w warunkach bezwietrznych)21 minut (przy stałej prędkości 25 km/h)
Maks. czas zawisu (w warunkach bezwietrznych)20 minut
Maks. całkowita odległość (w warunkach bezwietrznych)10 km
Maks. odporność na wiatr29 - 38 km/h
Maks. przechylenie w osi Tilt35° (S - mode), 15° (P - mode)
Maks. prędkość kątowa250°/s (S - mode), 250°/s (P - mode)
Temperatura pracy0°C - 40°C
Zakres częstotliwości2,400 - 2,4835 GHz, 5,725 - 5,850 GHz
Moc transmisji (EIRP)

2,400 - 2,4835 GHz: FCC: ≤28 dBm, CE: ≤19 dBm, SRRC: ≤19 dBm, MIC: ≤19 dBm

5,725 - 5,850 GHz: FCC: ≤31 dBm, CE: ≤14 dBm, SRRC: ≤27 dBm

GNSSGPS + GLONASS
Zakres dokładności zawisu

Pionowo: ±0,1 m (z pozycjonowaniem wizyjnym), ±0,5 m (z pozycjonowaniem GPS)

Poziomo: ±0,1 m (z pozycjonowaniem wizyjnym), ±1,5 m (z pozycjonowaniem GPS)

Wbudowana pamięć8 GB
System czujników

Przedni

Zakres precyzyjnego pomiaru0,5 - 12 m
Zasięg wykrywania0,5 - 24 m
Efektywna prędkość wykrywania≤ 8 m/s
Pole widzenia (FOV):Poziomo 50°, Pionowo ±19°
Środowisko pracyPowierzchnia o wyraźnym wzorze i odpowiednim oświetleniu (lux > 15)

Tylny

Zakres precyzyjnego pomiaru0,5 - 10 m
Zasięg wykrywania0,5 - 20 m
Efektywna prędkość wykrywania≤ 8 m/s
Pole widzenia (FOV):Poziomo 50°, Pionowo ±19°
Środowisko pracyPowierzchnia o wyraźnym wzorze i odpowiednim oświetleniu (lux > 15)

Dolny

Zakres precyzyjnego pomiaru0,1 - 8 m
Zakres operacyjny0,5 - 30 m
Środowsiko pracyWykrywa powierzchnie o wyraźnym wzorze z odpowiednim oświetleniem (lux> 15) i rozproszonym odbiciu (> 20%)
Inteligentny akumulator
Pojemność2375 mAh
Napięcie11,55 V
Maks. napięcie ładowania13,2 V
Typ akumulatoraLiPo 3S
Energia27,43 Wh
Waga netto140 g
Zakres temperatury ładowania5℃ - 40℃
Maks. moc ładowania60 W
Karty pamięci
Wspierany format kart Micro SD (conajmniej klasy 10 lub typu UHS-1)

Rekomendowane karty pamięci

16GBSandisk Extreme, Kingston 16GB SDHC-I SDCAC/16GB
32GBSandisk Extreme V30, Sandisk Extreme V30 A1, Sandisk Extreme V30 Pro A1
64GBSandisk Extreme V30 A1, Sandisk Extreme Pro V30 A1
128GBSandisk Extreme V30 A1, Sandisk Extreme Plus V30 A1
Gimbal
Mechaniczny zakres kontroliTilt: -100° to 22°, Roll: -30° to 30°, Pan: -12° to 12°
Zakres kontroli TiltTilt: -90° to 0° (domyślnie), -90° to +17° (rozszerzony)
Stabilizacja3-osiowa
Maks. prędkość kontroli (tilt)120°/s
Zakres wibracji kątowych±0.005°
Kamera
Matryca1/2.3” CMOS
Efektywne pixele12 MP
ObiektywFOV 85°, ze światłem f/2.8 oraz ogniskowej 24mm (odpowiednik 35mm)
Zakres ISO

Wideo: 100 - 1600 (tryb auto i manualny)

Zdjęcia: 100 - 1600 (tryb auto), 100 - 3200 (tryb manualny)

Prędkość migawkiElektroniczna migawka: 8 - 1/8000s
Rozdzielczość zdjęć

4:3: 4056 × 3040

16:9: 4056 × 2280

Tryby fotografiiZdjęcie pojedyncze, Zdjęcia seryjne 3 / 5 / 7 klatek , HDR, Auto Exposure Bracketing (AEB): 3 / 5 klatek ze zmianą ekspozycji o 0,7 EV Bias, Interwał: 2 / 3 / 5 / 7 / 10 / 15 / 20 / 30 / 60 s
Rozdzielczość wideo

4K Ultra HD: 3840 × 2160 (24 / 25 / 30p)

2,7K: 2720×1530 (24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60p)

FHD: 1920×1080 (24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 / 120p)

HD: 1280×720 (24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 / 120p)

Maks. szybkość zapisu100Mbps
Wspierany system plikówFAT32
Format zdjęćJPEG/DNG (RAW)
Format wideoMP4 / MOV (H.264 / MPEG-4 AVC)
Aparatura Sterująca
Częstotliwość operacyjna2,400 - 2,4835 GHz, 5,725 - 5,850 GHz
Maks. odległość transmisji (wolny od zakłóceń)

2,400 - 2,4835 GHz: FCC: 4000 m, CE: 2000 m, SRRC: 2000 m, MIC: 2000 m

5,725 - 5,850 GHz: FCC: 4000 m, CE: 500 m, SRRC: 2500 m

Temperatura pracy0° - 40°
Moc transmisji (EIRP)

2,400 - 2,4835 GHz: FCC:≤26 dBm, CE: ≤18 dBm, SRRC: ≤18 dBm, MIC:≤18 dBm

5,725 - 5,850 GHz: FCC: ≤30 dBm, CE: ≤14 dBm, SRRC: ≤26 dBm

Wbudowany akumulator2970 mAh
Prąd operacyjny, napięcie1400 mA - 3,7 V (Android), 750 mA - 3,7 V (iOS)
Rozmiary urządzenia mobilnegoMaks. długość: 160 mm, Maks. grubość: 6,5 - 8,5 mm
Wspierane typy kabli USBLightning, Micro USB (Type-B), USB-C
Aplikacja mobilna
Nazwa aplikacjiDJI GO 4
System transmisji wideoWi-Fi (Ulepszony)
Jakość podglądu na żywo720p, 30fps (Aparatura, Smartfon, DJI Goggles)
Opóźnienie (w zależności od urządzenia mobilnego)170 - 240 ms
Wymagany systemiOS v9.0 lub nowszy, Android v4.4 lub nowszy
Sterowanie urządzeniem mobilnym
Częstotliwość operacyjna2,400 - 2,4835 GHz, 5,725 - 5,850 GHz
Maks. zasięg transmisjiOdległość: 80 m, Wysokość: 50 m
Ładowarka
Prąd i napięcie wejściowe100 - 240 V, 50/60 Hz, 1,4 A
Prąd i napięcie wyjściowe13,2 V - 3,79 A, USB: 5 V - 2 A
Napięcie13,2 V
Moc znamieniowa50 W

DJI Mavic Air

Aparatura Sterująca

Inteligentny akumulator

Pokrowiec

4 pary śmigieł

Osłony śmigieł (zestaw)

Kable USB (Micro USB, Lightning, USB C)

Zabezpieczenie gimbala

Kabel do komunikacji (USB 3.0 - Typu C)

Adapter USB

Prowadnice kabli (3 szt.)

Zapasowe drążki do aparatury

Ładowarka sieciowa

Kabel zasilający

Nazwa pliku 
Instrukcja obsługi DJI Mavic Air (polski)Pobierz
Instrukcja obsługi rozszerzona DJI Mavic Air (polski)Pobierz