DJI Matrice 600 + DJI Ronin MX

Kod produktu: 008848
Cena:
28 999,00 PLN
Dostępność
Wysyłka
ARS Warszawa
ARS Poznań

Szczegóły

Kup dowolnego drona marki DJI i otrzymaj rabat 20% na szkolenie UAVO.

Szczegóły promocji znajdziesz TUTAJ lub na ulotce dołączonej do produktu.

 
 
Odkryj nowe perspektywy

DJI Matrice 600 to nowa platforma do filmowania z powietrza, zaprojektowana dla profesjonalistów z myślą o tworzeniu niesamowitych wideo. Doskonale sprawdzi się także w zastosowaniach przemysłowych. Matrice 600 jest ściśle zintegrowany z kontrolerem lotu A3 i Lightbridge 2. Szybki w montażu mimo zastosowania aż sześciu akumulatorów.
 
 

Modułowość i multikompatybilność

 
Modułowa konstrukcja sprawia, że M600 jest łatwy w konfiguracji i gotowy do użycia w kilka minut. Pyłoszczelna konstrukcja zapewnia maksymalne bezpieczeństwo elektronice i napędowi. Jest kompatybilny ze wszystkimi kamerami Zenmuse, za wyjątkiem najnowszego modelu Z30 i innymi popularnymi kamerami z maksymalną ładownością do 6kg, co oznacza, że możemy zastosować w nim stabilizator DJI RONIN MX.
Pełna kontrola

Potrójna redundancja i porównywanie danych w tym samym czasie z trzech jednostek anten sprawia że Matrice 600 zachowuje się w powietrzu dokładnie tak jak chcemy. Inteligentny zestaw można rozszerzyć o GNSS i IMU dla kontrolera A3 co da nam jeszcze większą dokładność pomiarów.

 

 

Czas lotu i zasięg transmisji 

Matrice 600 oferuje wydłużony czas lotu dzięki sześciu akumulatorom a także daleki zasięg - do  5km. Obraz przekazywany jest w jakości HD. Płyta główna jest zbudowana z lekkich materiałów tak aby maksymalnie wydłużyć czas lotu (do 35minut z 6 akumulatorami TB47S i 40 minut z 6 akumulatorami TB48S bez obciążenia). Wszystkie akumulatory włącza się jednym przyciskiem co niewątpliwie pozwala szybciej uruchomić platformę. W razie awarii jednego akumulatora w czasie lotu system nas niezwłocznie o tym informuje i nadal utrzymuje się w powietrzu.
Profesjonalna transmisja obrazu

Dzięki DJI Lightbridge 2 transmisja obrazu może być przekazywana na odległość do 5km na żywo. Jakość przesyłu to maksymalnie 1080P/60fps, ale do wyboru mamy także niższe jakości obrazu.

 

 

 

 

 

Pełna kontrola z aplikacji

Matrice 600 współpracuje z aplikacjami DJI GO i DJI Assistant 2. Mamy dzięki temu podgląd w tablecie lub telefonie na żywo w jakości HD, wgląd do stanu akumulatorów, siły transmisji i wiele innych. Z Aplikacji można także sterować ustawieniami kamery jeśli pracujemy na X5 lub X5R.
Dla deweloperów

M600 posiada otwarte oprogramowanie dla deweloperów. Jest w pełni kompatybilny z aplikacją SDK. Wyposażony w porty API jest w pełni kompatybilny z pozostałymi urządzeniami DJI. Można zastosować w nim system Guidance. 

 

 

W zestawie

DJI Matrice 600
6x Akumulator TB47S
2 x hub do ładowania 4 akumulatorów
2x zasilacz ładowania
Niezbędne okbalowanie
Zaprojektowany dla profesjonalistów

Profesjonalne materiały wideo wymaga wielu szybkich zmian konfiguracji ustawień jak i kamer. Ronin MX został zaprojektowany dla popularnych kamer używanych na całym świecie, a technologia SmoothTrack™ zapewnia płynne ruchy w każdej konfiguracji. Precyzyjnie umieszczony akumulator idealnie równoważy cały stabilizator dzięki czemu możemy pracować z wieloma aparatami jednocześnie bez większej ingerencji w kalibrację. Specjalnie zaprojektowane ultra ciche silniki nie zakłócają nagrań, dzięki czemu nagrany dźwięk jest krystalicznie czysty, bez szumów oraz pogłosów.
 
 

Multikompatybilność

 
Ronin MX jest kompatybilny z najwyższej klasy kamerami i aparatami. Cannon 5D, Red Dragon, Arri Alexa Mini, Black Magic Camera - wszystkie te modele można zastosować w stabilizatorze.
Precyzja i swoboda

Ronin MX dzięki precyzji silników jest odporny na wysokie przeciążenia. Po zamontowaniu w statku powietrznym bezpośrednio komunikuje się z kontrolerami marki DJI, a w wypadku pracy na ziemi z modułem GPS który zapewnia maksymalną stabilizację. Dużą zaletą jest możliwość obrotu Ronina o 360° na ziemi i w powietrzu. Oś nachylenia w dół została wzmocniona i umożliwia zakres kąty przechylenia od 90° do 135°. Dodatkowo zachowane zostały tryby pracy znane z pozostałych stabilizatorów z serii Ronin.

 

 

Kontrola i transmisja

Dzięki Ronin MX jest w pełni kompatybilny z systemem Lightbridge 2, co zapewnia transmisję wideo w jakości HD aż do 5 kilometrów. Dodatkowo w połączeniu z modułem DJI Focus możemy regulować ostrość naszego aparatu zdalnie z ziemi.
Pełna kontrola z aplikacji

Korzystaj z DJI Assistant na tablecie lub telefonie z systemami iOS a także android i miej pełną kontrolę nad Roninem MX. Możesz dokładnie go spersonalizować, a w połączeniu z Lightbridge 2 kontrolować ruchy Matrice 600.

 

 

 

 

 

Zalety i funkcjonalność

Całkowita konfiguracja i montaż nie zajmuje więcej niż 5 minut. W tak krótkim czasie możesz zamontować aparat i zacząć nagrywać w pełni stabilne wideo bez dodatkowych konfiguracji. Technologia SmoothTrack zapewnia zmianę położenia kamery z ustawioną przez nas prędkością. Odbywa się to bez najmniejszych szarpnięć stabilizatora. Tryby pracy sprawiają że Ronina MX można zastosować w każdej sytuacji. Możemy zastosować cztery tryby pracy: Tryb podwieszenia, tryb teczki, tryb lotu i stojący.
W zestawie

Ronin MX
Aparatura
Ładowarka
Akumulator X2
Zestaw kabli i niezbędnych akcesoriów
GRIP
THUMB CONTROLLER
 
 
Dron
Masaok. 10 kg
Maks. udźwig5,5 kg
Dokładność zawisu GPS

Pionowy: ±0,5 m

Poziomy: ±1,5 m

Prędkość maksymalna65 km/h
Maksymalne pochylenie

Tryb-S: 25°

Maksymalna prędkość obracania

Pitch: 300°/s

Yaw: 150°/s

Maks. prędkość wznoszeniaTryb S: 5 m/s
Maks. prędkość opadania

Pionowo: 3 m/s

Tilt: 4-9 m/s

Maksymalna odporność na wiatr8 m/s
Model silnikówDJI 6010
Model śmigiełDJI 2170R
Zakres temperatury roboczej-10°C do 40°C
Przekątna1133 mm
Aparatura
Częstotliwość robocza

920.6-928 GHz

5.725-5.850 GHz

2.400-2.483 GHz

Maks. odległość transmisji

CE: 3.5 km

Moc nadajnika (EIRP)

10 dBm @ 900M, 13 dBm @ 5.8G, 20 dBm @ 2.4G

Wyjście wideoHDMI, SDI, USB
Temperatura pracy-10° to 40° C
Akumulator 6000mAh 2S LiPo
akumulator opcjonalny
ModelTB48S
Pojemność5700 mAh
Napięcie22.8 V
Typ akumulatora6S LiPo
Energia129,96 Wh
Masa netto680 g
Temperatura roboczaod -10° do 40° C
Maksymalna moc ładowania 180 W
akumulator opcjonalny
ModelTB47S
Pojemność4500 mAh
Napięcie22.2 V
Typ akumulatora6S LiPo
Energia99,9 Wh
Masa netto595 g
Temperatura roboczaod -10° do 40° C
Maksymalna moc ładowania 180 W
Ładowarka
ModelMC62600
Napięcie 26.1 V
Moc 180 W
Nazwa pliku 
Instrukcja obsługi DJI Matrice 600 (polski)Pobierz