Kod produktu: DJIM210RTKV2

DJI Matrice 210 RTK V2

NA ZAMÓWIENIE

Wyślij zapytanie

MATRICE 200
SERIES V2

Built to Endure. Engineered to Adapt.

Najwyższej klasy drony do zadań specjalnych z serii Matrice 200/210 V2 łączą solidną konstrukcję i łatwy w konfiguracji system do różnorodnych zastosowań przemysłowych. Ulepszenia wprowadzone do serii M200 V2 obejmują inteligentny system kontroli, zwiększoną wydajność oraz bezpieczeństwo lotu, a także funkcje ochrony danych.

IP43

OcuSync 2.0

TimeSync

Antykolizyjne oświetlenie

Uniwersalna platforma

MATRICE 200 V2

Niesamowicie wytrzymały

 • Kamera FPV
 • Oświetlenie antykolizyjne
 • Tryb Discreet
 • Kompatybilny z Mobile SDK
 • Współpracuje z DJI SkyPort
 • TimeSync
Podwójny, dolny gimbal
Górny gimbal

MATRICE 210 V2

Niesamowita zdolność adaptacji

 • Zawiera wszystkie funkcje M200 V2
 • Kompatybilność z Onboard SDK
 • Zasilanie urządzeń
Podwójny, dolny gimbal
Górny gimbal

MATRICE 210 RTK V2

Nieprawdopodobna precyzja

 • Zawiera wszystkie funkcje M210 V2
 • Wbudowane wysokiej wydajności moduły RTK
 • Kompatybilny ze stacją mobilną D-RTK 2[1]

Kompatybilne kamery

Inteligentna kontrola

Transmisja danych

Ciesz się pewnym i stabilnym lotem z nowym systemem OcuSync 2.0, który wspiera automatyczną zmianę częstotliwości[2] i zwiększa zasięg lotu do 5 km[3].

Kalibracja

Jeśli zamontowane zostały dodatkowe ładunki lub akcesoria zewnętrznych producentów, użytkownicy mogą dostosować środek ciężkości drona w aplikacji DJI Pilot, zwiększając wydajność i bezpieczeństwo lotu.

Dokładność danych

System TimeSync bez przerwy dostosowuje kontroler lotu, kamerę, moduł GPS, moduł RTK do M210 RTK V2, a także dedykowane kamery lub akcesoria. Dane na temat pozycji są ustalane na stałe w matrycy CMOS w celu precyzyjnego geotagowania podczas korzystania z kamer DJI.

Tryb Discreet

Kiedy sytuacja wymaga dyskretnych operacji, zwłaszcza w nocy, wszystkie światła mogą być całkowicie wyłączone za pomocą aplikacji DJI Pilot.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Szyfrowanie AES-256

Szyfrowanie AES-256 zapewnia bezpieczną transmisję danych, dzięki czemu można mieć pewność, że wrażliwe informacje pozostaną bezpieczne.

Unikanie przeszkód

Solidny system FlightAutonomy z przednim, dolnym i górnym czujnikiem zapewnia wykrywanie i omijanie przeszkód, umożliwiając jednocześnie precyzyjny zawis, dzięki czemu możesz latać pewnie.

Antykolizyjne oświetlenie

Wyposażone w górne i dolne oświetlenie antykolizyjne, drony V2 są widoczne w nocy lub w słabym oświetleniu, sprawiając, że przeprowadzanie operacji w niesprzyjających warunkach jest bezpieczniejsze.

DJI AirSense

Wbudowany odbiornik ADS-B z technologią DJI AirSense wzmacnia bezpieczeństwo drona, informując Cię w czasie rzeczywistym o dronach i innych statkach powietrznych w pobliżu.

Zawsze w gotowości

Dodatkowe akcesoria

Manifold 2

Wykorzystaj jego elastyczność i możliwość rozbudowy, aby stworzyć niestandardowe rozwiązania i wykonuj zautomatyzowane operacje do granic możliwości.

Wkrótce dostępne

Stacja mobilna D-RTK 2[1]

Uzyskaj lepszą dokładność względną z centymetrową dokładnością pozycjonowania przy użyciu Stacji mobilnej D-RTK 2, która obsługuje wszystkie główne globalne systemy nawigacji satelitarnej i zapewnia korekcje różnicowe w czasie rzeczywistym.

Górne złącze gimbala

Podłącz każdą kompatybilną kamerę nad swoim M210 V2 i M210 RTK V2 wykorzystując górny gimbal i uzyskaj dane z innej perspektywy.

Zewnętrzny moduł GPS

Zwiększ dokładność pozycjonowania za pomocą zewnętrznego modułu GPS, szczególnie w przypadku korzystania z górnego gimbala na M210 V2 lub w przypadku instalacji urządzeń pokładowych lub ładunków.

Wbudowane aplikacje

DJI PILOT

DJI Pilot to aplikacja dedykowana do użytkowników dronów przemysłowych do kontroli i dostosowania drona według preferencji. Opracowany specjalnie dla serii M200 V2, DJI Pilot optymalizuje możliwości lotu w celu uzyskania najwyższych osiągów.

DJI FLIGHTHUB

DJI FlightHub to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania operacjami, wspierające duże organizacje w skutecznym skalowaniu ich operacji z powietrza. Dzięki kompatybilności z serią M200 V2, istnieje możliwość zintegrowania FlightHub bezpośrednio z istniejącą flotą dronów DJI i wykorzystania jej potencjału w Twojej organizacji.

[1] D-RTK 2 wysoce precyzyjna stacja mobilna GNSS dla serii Matrice.

[2] Ze względu na lokalne przepisy prawne niektóre kraje nie obsługują transmisji 5,8 GHz.

[3] Bez przeszkód, wolne od zakłóceń, zgodne z FCC. Maksymalny zasięg lotu jest wartością przybliżoną dla siły i odporności łącza radiowego. Zawsze należy mieć drona w zasięgu wzroku podczas lotu.

[4] Obecnie obsługuje DJI Zenmuse X5S, Zenmuse X7, Zenmuse X4S. Wkrótce pojawi się wsparcie dodatkowych kamer.

[5] Wartości osiągnięte ze stałą prędkością 25 km/h w warunkach bezwietrznych. Rzeczywisty czas lotu może się różnić w zależności od środowiska, użytego trybu lotu i wykorzystaniu akcesoriów.

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania oferty lub umówienia pokazu

SYMULATOR LOTÓW

Profesjonalna platforma do szkolenia operatorów, wykorzystująca zaawansowaną technologię do wiernego odtworzenia lotu dronem. Zaznaj niemal autentycznych doświadczeń z lotu bez ponoszenia niepotrzebnego ryzyka.

Sprawdź ofertę DJI Flight Simulator

Wiernie oddane warunki lotu

Realistyczne doznania

Wsparcie dla aparatur