DJI A2

Kod produktu: 005565
Cena:
2 999,00 PLN
Dostępność
Wysyłka
ARS Warszawa
ARS Poznań

POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

Szczegóły

Nowy standard kontroli

DJI A2 to nowoczesny, wysoce zaawansowany, precyzyjny kontroler do platform wielowirnikowych. Z uwagi na doskonałe pozycjonowanie GPS oraz niespotykaną dotąd kontrolę lotu w trudnych warunkach otwiera on nowy rozdział w historii kontrolerów lotu.

Idealna dokładność i kalibracja

Nowy moduł GPS/Kompas posiada wysokowydajną antenę GPS o kołowej polaryzacji, określającą dokładne położenie w przestrzeni z jeszcze większą prędkością co w praktyce przekłada się na bliskie perfekcji utrzymanie pozycji platformy. Dzięki wyższej dokładności, większemu zakresowi pomiaru, unikalnemu tłumieniu i algorytmowi kalibracji nowy układ IMU zapewnia większą stabilność w nieprzyjaznych do lotu warunkach.

Szerokie zastosowanie i kompatybilność

Kontroler posiada wbudowany odbiornik działający w systemie DESST (DJI Enhanced Spread Spectrum Technology) kompatybilny z nadajnikami Futaba FASST - obsługujący do 16 kanałów. Nowy, podwójny CAN-BUS znacznie zwiększa przepustowość oraz stabilność systemu. Kontroler przygotowany jest do współpracy z iOSD oraz gimbalem Zenmuse Z15.

Jakość i bezpieczeństwo

A2 oferuje całkiem nowe doświadczenia pilotażowe ponieważ bazuje na technologii i jakości wykonania profesjonalnej serii DJI Ace. Wszystkie elementy zamknięte są w bezpiecznych i eleganckich metalowych obudowach, akcelerometry i żyroskopy są precyzyjnie kalibrowane i wyposażone w kompensację temperatury. DJI A2 wykorzystuje także nowy algorytm stosowany w przemysłowym sprzęcie UAV. Warto zaznaczyć, że do konfiguracji DJI A2 używany jest niezwykle prosty w obsłudze program z którym poradzą sobie również mniej doświadczeni użytkownicy.

Wymiary

Kontroler A2: 54x39x14.9mm

IMU:41.3x30.5x26.3mm

GPS/Kompas: 62x14.3mm

PMU: 39.5x27.6x9.8mm

LED-BTU-I: 30x30x7.9mm

Obsługiwane typy platform Wielowirnikowce w układach Quad: +4,x4
Hex +6,x6,Y6,Rev Y6
Octo +8,x8,V8
Obsługiwane wyjście regulatorów 400Hz
Wbudowany odbiornik wsparcie systemów Futabba FASST i DJI DESST
Dodatkowe wyjście odbiornika Futaba S-BUS, S-BUS2, Spektrum DSM2
Zasilanie 2-6S Li-Po
Temperatura pracy od -5° C do +60° C
Max. odporność na wiatr < 8m/s (17.9mph/28.8km/h)
Max kąt wychylenia platformy 35°
Pobór prądu 0.3A@12.5V max. 5W
Masa 224 g (całość)

Kontroler lotu

Antena