DJI A3 PRO

Kod produktu: 008824
Cena:
6 099,00 PLN
Dostępność
Wysyłka
ARS Warszawa
ARS Poznań

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

Szczegóły

Potrójna redundancja

A3 Pro to rozbudowana wersja kontrolera lotu A3. A3 Pro jest wyposażony w trzy moduły IMU i trzy jednostki GNSS z dodatkową redundancją co w sumie daje sześć. A3 pracuje na zaawansowanym systemie który na bieżąco monitoruje zachowanie GNSS i IMU a w przypadku awarii podczas lotu przełącza się na inną jednostkę w celu utrzymania precyzji i stabilności lotu.

Lataj bez obaw

Nowy system algorytmów znacznie poprawił jakość sterowania. Dodatkowo nawet w przypadku awarii DWÓCH silników A3 i A3 Pro jest w stanie stabilnie utrzymać nasz statek powietrzny i bezpiecznie wylądować.

Szerokie zastosowanie i kompatybilność

A3 jest w pełni kompatybilne z systemami D-RTK GNSS, inteligentnymi akumulatorami, regulatorami ESC, lightbridge 2 a także SDK. Porty CAN i API pozwalają na modyfikowanie oprogramowania aby stworzyć idealny system dla siebie.

System D-RTK GNSS

A3 wspiera D-RTK GNSS które ustala pozycję z dokładnością centymetrów. Zastosowane dwie anteny są o wiele bardziej dokładne niż tradycyjny kompas. Jest w dużym stopniu odporny na zakłócenia.

Nowa generacja DJI Assistant

Nowa aplikacja DJI Assistant 2 ma wiele funkcji a dodatkowo jest bardzo prosta w obsłudze. Możesz konfigurować wiele systemów antenowych, wbudowany symulator lotu zapewni Ci bezpieczeństwo przed różnego rodzaju kolizjami a planowanie trasy offline zagwarantuje doskonały lot.

Zużycie prądu16W
Dedykowane akumulatory 3-12S LiPo
Rekomendowane radio Lightbridge 2, S-BUS lub D-BUS
Wspierane produkty DJI Z15, Ronin-MX, S900, S1000, S1000+,iOSD, D-RTK, DATALINK PRO etc.

Kontroler lotu

GPS-kompas x3

Moduł LED

Moduł IMU Pro x2 (trzeci moduł IMU jest wbudowany w kontroler lotu)

Moduł PMU

Maszt GPS-a x3

Mocowanie LED-a

Kabel CAN-gimbal

Kabel micro USB

Kabel serwa x5

Kabel DBUS

Komplet śrub

Zaciski kabli

Podwójna taśma klejąca